Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Turbo w 1.8 adr a w a4 b5 v2


A4B5SEDAN

Rekomendowane odpowiedzi

Witam potrzebuje kilku informacji co do uturbienia kolejnego adr moc podstawowa 125km  ma być tanio od razu mówię.

Plan podstawowy założenie turbo ori z 1.8t aeb kolektor ssący oraz wydechowy zmiana podstawy filtra na taką z wyjściem pod smarowanie turbo wiązka silnika i tu pytanie czy da się przełożyć z 1.8t z aeb do tego silnika ze sterownika imoo usunięte przełożenie wszystkiego pod turbo z  aeb moc jaka chciał bym uzyskać to 150 km tyle ile jest w sterowniku.

Czy to zadziała czy oryginalny blow of będzie upuszcza tyle ile powinien czy musze dodatkowy dodać czy ten silnik wytrzyma czy nie będę musiał stroić sterownika.

Ogólnie wygląda to tak mam cały osprzęt z aeb sterowniku wiązkę z a4b5 kolektory turbo pokrywę silnika do cewek cewki obudowę  od filtra węże wszystkie potrzebne miskę olejową ze spływem oleju.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już taki temat założyłeś w lipcu zdaje się.

Edytowane przez Pieterb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przełóż i daj znać. odpalić odpali tylko sterownik z 1.8 może trochę świrowac z racji różnic w pojemności ale na strojeniu się ogarnie. 

 

Jeżeli masz dostęp do części w cenie złomu to ogarniesz to nawet tanio. Tylko po co. 

Piszesz że kolejnego to chyba juz to robiłeś ? 

No i pytanie ile dmuchniesz w to ... 0,4 - 0,5 Bara ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poprzednim projekcie poszły tłoki z aeb oraz wałki a tu mowa o seryjnym słupku 1.8 adr.

0.5bara myślę że to za dużo na ten silnik 

Nie chce robić tego na oryginalnym sterowniku który siedzi mam wiązkę i sterownik z właśnie aeb i chciał bym to zastosować zamiast mojego sterownika i ewentualnie wyregulować gruszka tak żeby nic nie odcinało mocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...