Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B9 FL smartphone interface


JT1990

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Niestety w trakcie konfigurowania swojej Audiczki ominąłem opcje Smartphone interface i żałuje… dlatego szukam jakiś opcji.

spotkałem wiele wątków odnośnie tego tematu ale żadnego w odniesieniu do doposażenia A4 B9 po FaceLifcie.

Audi twierdzi ze nie ma opcji zrobienia doposażenia, czy ktoś próbował robić to na własna rękę ? Jest to w ogóle możliwe? Możecie kogoś polecić i określić mniej więcej koszt?

bede wdzięczny za pomoc :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doposażenie w Audi Smartphone Interface jest możliwe np. w niemieckim sklepie MyAudi jako funkcje na żądanie. Cena zależy od wyposażenia auta i okresu, na jaki chce się nabyć Audi Smartphone Interface. Za 1EU można wybrać testowo na miesiąc, a później kupić na od miesiąca przez pół rok, rok, 3 lata i na zawsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.01.2022 o 22:59, _Janusz_ napisał:

Doposażenie w Audi Smartphone Interface jest możliwe np. w niemieckim sklepie MyAudi jako funkcje na żądanie. Cena zależy od wyposażenia auta i okresu, na jaki chce się nabyć Audi Smartphone Interface. Za 1EU można wybrać testowo na miesiąc, a później kupić na od miesiąca przez pół rok, rok, 3 lata i na zawsze.

Tylko że w Polskim my audi nie da się nic doposażyć, funkcje na żądanie miały być w Polsce dostępne ale na razie nic nie działa, był moment że w aplikacji pojawiły mi sie opcje na żądanie , ale praktycznie nie dało się tam wejść serwer był niestabilny ,zaraz wywalało że strony , ale raz mi się zalogował i właśnie było android auto dla mojego auta dostępne do doposażenia tak jak kolega mówi bylo w formie na jakiś czas albo na zawsze . Od jakiegoś czasu Funkcje na żądanie zniknely z my audi polska. Mają jakiś problem z prawidłowym funkcjonowaniem tego w Polsce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...