Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Raz hamuje a raz nie.


Kuba333

Rekomendowane odpowiedzi

Witam na początek wymienie wszystkie wymienione części zeby latwiej bylo z diagnozą: 

Tarcze klocki przewody hamulcowe tyl

Regeneracja zacisków tyl

Klocki przód

Zbiorniczek wyrównawczy z uszczelkami od pompy hamulcowej 

(Czesci te maja około 3 miesiące i przejechane około 7tys km)

Sytuacja wyglada tak ręczny zastał się przejechalem jakoś 1kilometr z nadzieją ze puści lecz nie nastąpiło to polozylem sie pod auto przesmarowalem linki olejem(nie mialem nic innego pod reka bylem w trasie) pozaciagalem go klika razy i ręczny zaczal puszczać przejechalem jakos 10kilometrów po czym zostałem zmuszony do ostrzejszego hamowania pedał wpadł mi w podłogę auto leciało bez zadnej siły hamowania na cale szczęście udało mi sie wbic pierwszy bieg i zjechać na pobocze. przejechałem kalwalek dalej ponieważ stałem w nie zbyt bezpiecznym miejscu po czym auto zaczęło hamować bardzo dobrze przejzalem na poboczu cale hamulce wycieków brak pompa sucha klocki wszystkie na miejscu a plyn w zbiorniczku jest wtedy uznalem ze sprawdze czy hamulce dzialaja czy nie  przyjechałem na ślepa drogę która była bardzo blisko i nic w okol jej nie ma. po czym delikatnie sie rozpedzilem i wcisnalem hamulec na moje zdziwienie auto hamuje idealnie jak gdyby nigdy nic nastepnie rozpedzilem sie do 80km/h i o dziwo bez zadnego zajakniecia sie zatrzymała się normalnie . Moje pytanie brzmi czy ktoś miał taki problem byłem z tym juz u kilku mechaników którzy mówią że „przeciez wszystko jest dobrze„  fakt faktem auto zaczęło hamować ale w każdej chwili może sie to wydarzyć ponownie.

Silnik 1.8 ADR 96Rok

Edytowane przez Kuba333
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...