Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zarówki LED tylne lampy


FabianB

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć mam pytanie do żarówek LED P21W w tylnej lampie czy da radę LEDY tam zastosować jak by się to miało do stopu, świateł mijania itp? No bo Led ma barwę białą, żarówka zwykła żółta barwa więc w kloszu tam są specjalne odbłyśniki które zmieniają odpowiednio kolor kierunek kolor pomarańczowy, światła i stop kolor czerwony, myślę że każdy wie co mam na myśli no i zastanawiam się jak by to współpracowało z żarówką LED?  W światłach cofania myślę że nie było by kłopotu bo tam jest odbłyśnik zmieniający barwę na biało-żółtą więc bingo. Ktoś coś wypowie się.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barwa jest tu najmniejszym problemem. Po wymianie na led będziesz miał błędy spalonych żarówek na FISie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Muskel1 napisał:

Barwa jest tu najmniejszym problemem. Po wymianie na led będziesz miał błędy spalonych żarówek na FISie.

Żarówki z systemem Canbus raczej nie powinny generować błędów.. (A wiem bo w przodzie mam takie i nie pokazuję błędu spalonej żarówki) Dlatego właśnie pytam tutaj jak to się sprawdza, czy ktoś może już próbował zakładać Ledy i może coś się wypowiedzieć jak to działa..

Edytowane przez FabianB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...