Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Glosnik czujnika parkowania - tył


kostek007

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z glosniczkiem pdc - charczy. Kupilem używany oryginalny i jest problem, wtyczka jest luzna i  jednym palcem idzie ja wyciagnac, druga sprawa nie dziala mi ten glosniczek. Po wlozeniu starego ciezko wyciagnac wtyczke i dziala normalnie ale charczy. Pytanko, bo ja mam oznaczenie takie same a nie mam napisu "ATW" czy to cos zmienia?  Niby kody sa takie same, a wtyczka luzna i nie chce dzialac. Dodaje zdjecie głośników - moj ten po lewej stronie, a po prawym bialym drukiem to ten co kupilem. Na allegro nie widze takiego samego tylko wszystkie sa z tym Atw... 

20220106_215645.jpg

Edytowane przez kostek007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupowałem do C6 dokładnie to samo i od tego samego sprzedawcy i działa.

https://allegro.pl/oferta/buzzer-audi-a4-a6-c5-c6-c7-b5-b6-b7-b8-8e0919279-8662962578

 

Edytowane przez pelonek1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wziąłem nawet dwa bo ktoś mi powiedział, że za takie pieniądze może nie działać (w ASO kosztuje 120 zł, jednak ten nie różni się niczym od tego co wyjąłem i nie wiem skąd taka niska cena).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupowales do tylu? 

Ma to jakies znaczenie czy przod czy tyl? 

Sprzedawca wysle mi drugi wiec zobaczymy co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kostek007 zrobiłem Ci zdjęcia tego niby ORI głośnika co kupiłem za 20 zł, pół roku temu kosztował jeszcze 17 zł. Jest też na nim ATW 602.694. Jak pisałem wcześniej, zamontowałem go i działa, drugi mam na zapas.

IMG_20220107_110303.thumb.jpg.054d979bf241e0ee2e0187a651f6fe1f.jpgIMG_20220107_110330.thumb.jpg.24efd37c6db3dc0d30f8daec3029378b.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie są Ori głośniczki, ale działają...ja kupowałem na przód to padł bardzo szybko, na tyle już któryś rok z kolei i nic się nie dzieje... 

A jak bd za cicho to można w vcds zwiększyć głośność...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...