Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Uszkodzony gwint w jarzmie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W jaki sposób najlepiej naprawić uszkodzony gwint w jarzmie w który wkręca się prowadnice od zacisku? Rozwiercić na nitonakrętki, czy lepiej rozwiercić, nagwintować i wkręcić tzw druciana nakrętkę lub tulejki z gwintem? Wolałbym uniknąć wymiany jarzma ponieważ jest razem ze zwrotnicą.

Opublikowano
1 godzinę temu, YOGI3000 napisał:

W jaki sposób najlepiej naprawić uszkodzony gwint w jarzmie w który wkręca się prowadnice od zacisku? Rozwiercić na nitonakrętki, czy lepiej rozwiercić, nagwintować i wkręcić tzw druciana nakrętkę lub tulejki z gwintem? Wolałbym uniknąć wymiany jarzma ponieważ jest razem ze zwrotnicą.

W jakim aucie masz jarzmo scalone ze zwrotnicą?

Opublikowano
Godzinę temu, Langista napisał:

W jakim aucie masz jarzmo scalone ze zwrotnicą?

Golf 1, 2 ,3, 4, 5, 6

Polo, lupo, Bora, Vento, passat, up, caddy

A1  A2, A3 8L 8P

Skoda octavia 1 i 2, 

Skoda Fabia 1, 2, 3 

Seat Toledo, Inca, ibiza

Na pewno o czymś zapomnialem

 

Edytowane przez Dev

Opublikowano
3 godziny temu, YOGI3000 napisał:

W jaki sposób najlepiej naprawić uszkodzony gwint w jarzmie w który wkręca się prowadnice od zacisku? Rozwiercić na nitonakrętki, czy lepiej rozwiercić, nagwintować i wkręcić tzw druciana nakrętkę lub tulejki z gwintem? Wolałbym uniknąć wymiany jarzma ponieważ jest razem ze zwrotnicą.

Przegwintowac na M10x1.25 i dać do tego nowy trzpień ale na temat trzpienia musisz pogadać z tokarzem.

Jutro zobaczę w warsztacie może mam gdzieś jeden skitrany.

Opublikowano
15 minut temu, Dev napisał:

Golf 1, 2 ,3, 4, 5, 6

Polo, lupo, Bora, Vento, passat, up, caddy

A1  A2, A3 8L 8P

Skoda octavia 1 i 2, 

Skoda Fabia 1, 2, 3 

Seat Toledo, Inca, ibiza

Na pewno o czymś zapomnialem

 

Ja nie negowałem tego, że takie auta istnieją, pytałem się tylko kolegi wyżej, bo w profilu ma A4 B6 a z tego co wiem, w B6 nie ma zwrotnicy scalonej z jarzmem..

Opublikowano
  • Autor

Z modelem trafiłeś, mam to w fabii. Nie ma ori trzpieni z takim gwintem w innych modelach? Uważasz że taka nitonakrętka nie wytrzyma? Potrzebuje dwóch trzpieni. 
 

langista temat założyłem w „inne marki” a nie A4 B6 ?

 

Edytowane przez YOGI3000

Opublikowano
Godzinę temu, YOGI3000 napisał:

Z modelem trafiłeś, mam to w fabii. Nie ma ori trzpieni z takim gwintem w innych modelach? Uważasz że taka nitonakrętka nie wytrzyma? Potrzebuje dwóch trzpieni. 
 

langista temat założyłem w „inne marki” a nie A4 B6 ?

 

Możesz dać nitonakretki, ja zawsze robię nowe trzpienie. Jak chcesz to Ci zrobię z nierdzewki :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.