Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Napis PHONE na radio mute

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam pewny problem który polega na, że wyskakuje mi na Fisie napis PHONE . i radio przechodzi w tryb mute.

I za każdym razem musze wyciagać bezpiecznik żólty od radia 20 bo jak zamknie sie samchód to słychać jak w radiu chodzi wiatraczek.Radio to orginalne rnse.

A żebym chciał żeby zagrało radio to musze włożyć bezpiecznik i jego wyjąć za każdym razem żeby grało bo inaczej jest bład PHONE.

Radio jakbym przechodziło w tryb mute albo nwm... miał ktoś problem taki >???? POMOCY.

Edytowane przez doncarleon

Opublikowano

Wymień moduł telefonu na model S,AA lub 8P1.  Zapewne masz wersje C lub F,a one potrafiły się zwieszać.

Edytowane przez pila24

Opublikowano
42 minuty temu, doncarleon napisał:

Witam mam pewny problem który polega na, że wyskakuje mi na Fisie napis PHONE . i radio przechodzi w tryb mute.

I za każdym razem musze wyciagać bezpiecznik żólty od radia 20 bo jak zamknie sie samchód to słychać jak w radiu chodzi wiatraczek.Radio to orginalne rnse.

A żebym chciał żeby zagrało radio to musze włożyć bezpiecznik i jego wyjąć za każdym razem żeby grało bo inaczej jest bład PHONE.

Radio jakbym przechodziło w tryb mute albo nwm... miał ktoś problem taki >???? POMOCY.

Miałem tak w Concert 2, że raz na jakiś czas zapalał mi się napis PHONE na fisie oraz na radiu i nic nie można było z tym zrobić, radio było wtedy wyciszone i jedynie odłączenie zasilania "naprawiało" usterkę na jakiś czas. Miałem tak przed montażem modułu bluetooth oraz po montażu. Nie wiem, czy to zbieg okoliczności ale po wymianie padniętych głośników niskotonowych w tylnych drzwiach problem zniknął i od ponad pół roku nie wystąpił. 

Opublikowano
  • Autor
47 minut temu, pila24 napisał:

Wymień moduł telefonu na model S,AA lub 8P1.  Zapewne masz wersje C lub F,a one potrafiły się zwieszać.

A co to takiego jak i gdzie do tego dojść? 

Opublikowano
  • Autor
15 minut temu, doncarleon napisał:

A co to takiego jak i gdzie do tego dojść? 

A można jakoś z tyłu radiu jakis kabelek przeciąć? Żeby nie mutowało radia ? 

 

Opublikowano
17 minut temu, doncarleon napisał:

A można jakoś z tyłu radiu jakis kabelek przeciąć? Żeby nie mutowało radia ? 

 

Sygnał mute i tak idzie przez can jeżeli chodzi o rnse. Moduł masz w obudowie,pod fotelem pasażera.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.