Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Passat 2,0 TDI 150kM rok 2018

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie mam prosbe,

przeskanowalem Passata kolegi i pokazalo sie sporo bledow.

jest chyba jakis problem z zasilaniem moze z akumulatorem albo masami?

Auto jezdzi normalnie, pokazal sie chek engin i byl blad w grupie 01

35381-czujnik poziomuczynnika redukcyjnego, ktory wykasowalem .

Ponizej wrzucam drugi skan po wykasowaniu bledow i ktore powrocily.Z gory dziekuje za pomoc

 

 

 

 

Log-JUREK-WVWZZZ3CZJE203233-99199km.txt

Log-JUREK-JU-99199km.txt

Edytowane przez blbina

Opublikowano

Dlaczego obrabiasz autoscan i wycinasz z nich poszczególne sterowniki? Wrzuć pełny autoscan ze wszystkimi sterownikami.

Opublikowano
  • Autor

Niestety miale wczesniej VagCanPro i tam skany zapisywaly sie automatycznie, a tu akurat zapomnialem manualnie zapisac i skasowalem pierwsze bledy.

 

Opublikowano

Przede wszystkim należy naładować aku, na zgaszonym silniku, na zapłonie do sterownika ACC dochodzi tylko 11 V. Dlatego system zarządzania energią (BEM) odcina funkcje i zapisuje błędy. 

Opublikowano
  • Autor

Myslisz ze aku juz slabe? Samochod robi dziennie okolo 60 kilometrow.

Chyba trzeba aku przetestowac. Chyba cos mi kolega wspominal ze jakis komunikat na displaju sie pokazal.

Musze dokladnie dopytac.

A prad ladowania ladowanie jaki zauwazylem byl okolo14,8V, to chyba normalne w tych nowszych autach?

 

Opublikowano

Nie myślę tylko widzę w autoscanie. Ładowanie jest normalne, jeżeli ma aku AGM to może nawet 15 V przekraczać.

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano
  • Autor

Dzieki za podpowiedz i wysle go na test akku.

Wiem ze w niektorych autach sa problemy z kablami tymi glownymi od akku.

Kolega mechanik juz pare razy wymienial taka wiazke do akku.

Moze tu tez takie kwiatki?

Opublikowano

Raczej nie bo napięcie ładowania które dochodzi do sterowników jest na autoscanie normalne.

Opublikowano
  • Autor

Dzieki za podpowiedzi, dam znac co i jak po tescie akku.

Opublikowano
  • Autor

Witam ponownie, kolega oddal auto do serwisu i powiedzieli ze to wszystko od tego bledu adblue ( za duzo nalane i komputer nie mogl odczytac poziomu, czy ilosci adblue )

Akku sprawdzone i mowia ze jest w porzadku. Po za tym nic wiecej nie zrobili.

Dam znac po czasie jak jeszcze raz go przeskanuje.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.