Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A6 C7 3.0 BiTdi Competition Nardo Grau 326km

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Po ponad 6 latach żegnam się z A6 C7 Competition z wielkim żalem ale  przyszedł czas z racji wieku  zacząć spełniać motoryzacyjne  marzenia z forum się nie żegnam gdyż pozostaje jeszcze A4 B8 żony, nowy nabytek na zdjęciach

484996518_690622023634185_5592353203223259891_n.jpg

485179062_997732975197455_3361350554892592830_n.jpg

486049386_1203335438074206_1322801337315805117_n.jpg

486166781_1358599268923311_1408976526405608207_n.jpg

Edytowane przez ivan1977

Opublikowano

Shelby kosa absolutna, gratulacje! Ja kupiłem C8 po C7 i pluję sobie w brodę, że nie kupiłem Mustanga/Challengera. Jak wrażenia? 

Opublikowano
  • Autor
9 godzin temu, phiel napisał(a):

Shelby kosa absolutna, gratulacje! Ja kupiłem C8 po C7 i pluję sobie w brodę, że nie kupiłem Mustanga/Challengera. Jak wrażenia? 

Do auta trzeba się przyzwyczaić garb na masce na początku mi przeszkadzał jak i trochę słaba widoczność przy cofaniu ale po 2-3 dniach było już  ok . Nie będę opisywał wrażeń z jazdy ale za każdym razem jak do niego wsiadam morda cieszy się okropnie, prowadzenie jak i samo wykonanie auta nie co gorsze do aut  europejskich wcześniejsze modele miały większy problem żeby im dorównać jak dla mnie auto świetne pod każdym względem. Niestety to nie oryginalne Shelby ale i tak auto prezentuje się niesamowicie tu mam silnik tylko 3.7 ale jak na DE to i tak za dużo mam na myśli opłaty itd. mam zdjęte limitery i lekko dłubnięty silnik, zmieniony tłumik i jeszcze kilka rzeczy  lecz następne na pewno będzie 5.0 i to bez apelacyjnie. Miałem okazję zrobić jazdę próbną w tym samym komisie silnikiem 5.0 i powiem szczerze bałem się tego auta choć jezdziłem mocniejszymi autami niż 450km ale to auto jest tak brutalne a za razem niesamowite że szok na każdym zakręcie trzeba uważać żeby nie przesadzić z gazem lecz mimo wszystko w przyszłości będę rozważał tylko  5.0 Mustang lub 5.7  Charger 

Edytowane przez ivan1977

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Fajna stylistyka wygląda jak torówka 🥰

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.