Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A6 C7 3.0 BiTdi Competition Nardo Grau 326km


ivan1977

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Dev napisał:

niestety, niemieckie prawo jest bezwzględne, tam nie ma tłumaczenia

Po vinie wychodzi że auto ma w specyfikacji 20 calowe felgi w dowodzie rejestracyjnym wbite 17 cali już mam dość tłumaczeń gamoniom że auto wyszło z 20 a jak założę 21 to dopiero będą się sr** przeżyłem to już z Passatem założony był gwint koło 19 cali opony zgodne na wszystko zrobiony TUV koła i zawieszenie wbite w dowód a i tak przy kontroli masa problemów i nie raz auto wylądowało by na lawecie tu nie ma wybacz ostatnio jak mi pan podbijał TUV na C7 pomimo że we wklejce stoi jak byk 20 cali zapowiedział mi że przy kontroli policji będę miał problemy 

Edytowane przez ivan1977
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie można zmienić zapisu w Briefie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Dev napisał:

Nie można zmienić zapisu w Briefie ?

Pewnie że można ale zawsze jest 100 pytań do.... kiedy kupujesz felgi dostajesz z nimi papier TUV że pasują one do danego auta do tego opony z ABE których specyfikacja widnieje w tym papierze ,śruby itd i teoretycznie możesz go okazać policji przy kontroli i sprawa powinna zostać zamknięta lecz nie do końca w Passacie miałem wszystko wbite w dowód na wszystko zrobiony TUV i urzędasy swoje i policja swoje żeby wbić w dowód nie wystarczy tylko TUV który dostajesz z felgami musisz zrobić jeszcze przegląd na stacji diagnostycznej ( a i tu nie obywa się bez problemów) i z tym papierem dopiero do urzędu tak to przynajmniej działa u mnie w mieście nie wiem jak jest w innych miastach stworzyli regulacje których sami nie rozumieją i pewnie dlatego taki problem 

Edytowane przez ivan1977
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziki kraj :decayed:

W 1993r jadąc motorami razem z kolegą przez Niemcy do Francji zostaliśmy zatrzymani na A-bahnie niedaleko Stuttgartu przez patrol, mimo że nie popełniliśmy żadnego wykroczenia. 

Ja CBR 900RR FB a kolega Suzuki GSXR750, mieliśmy po 19 lat. U nas jeszcze nie było kategori takich jak teraz, miałeś A to mogłeś jezdzic każdym jednośladem  o każdej mocy i pojemności. W Niemczech kategoria na motocykl była uzależniona od wieku kierowcy, ważna była też moc. Trzymali nas prawie 3 godziny zanim wyjaśnili się co i jak. Był czerwiec to leżeliśmy na trawie na parkingu A Fryce nie wiedzieli co z nami zrobić i w końcu nas puścili.

Przy okazji wqurwiali nas bo przeszukali nam bagaże,  sprawdzili stan motocykli, opon, koniecznie do czegoś chcieli się przyebać bo widzieli że mamy na nich ewidentnie nas...e :decayed:

Edytowane przez Dev
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to już zależy od człowieka jeden nie patrzy na takie rzeczy drugi patrzy na wszystko skrupulatnie  , ja robiłem we wrześniu Tüv i auto stało na 21cali i felgi z RS7 BLAde et35 i przeszlo normalnie, a powinny być  et46 na takich też Competition  wyjeżdżała z fabryki i opony 265/30/21 , i takie też opony miałem u siebie dlatego myślę że nawet nie zawrócił uwagi na rozstaw et bo felgi ładnie i tak chowają się w nadkola , tylko zawias lekko podniosłem przed przeglądem żeby nie zorientowal się ze jest modul założony :grin:oczywiście w dowiedzieć też mam 20cali wbite ,ale nawet nic nie powiedział. Na wlepię na drzwiach mamy 265/30/21 także takie mogą być :wink:

Edytowane przez WojtekA6C7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, WojtekA6C7 napisał:

No to już zależy od człowieka jeden nie patrzy na takie rzeczy drugi patrzy na wszystko skrupulatnie  , ja robiłem we wrześniu Tüv i auto stało na 21cali i felgi z RS7 BLAde et35 i przeszlo normalnie, a powinny być  et46 na takich też Competition  wyjeżdżała z fabryki i opony 265/30/21 , i takie też opony miałem u siebie dlatego myślę że nawet nie zawrócił uwagi na rozstaw et bo felgi ładnie i tak chowają się w nadkola , tylko zawias lekko podniosłem przed przeglądem żeby nie zorientowal się ze jest modul założony :grin:oczywiście w dowiedzieć też mam 20cali wbite ,ale nawet nic nie powiedział. Na wlepię na drzwiach mamy 265/30/21 także takie mogą być :wink:

Wojtek oni na przeglądzie Tuv który robisz co 2 lata mają wy....ne  każdy prawie diagnosta Ci podbije Ty później walcz z Policją i tłumacz się z czegoś co jest oczywiste, tak proste sprawy sprawiają im trudność ,chodzi mi o przegląd który musisz zrobić dokonując zmian w aucie ( większa felga, zawieszenie, itd.) i tu już tak łatwo nie jest pomimo że ogarniesz to wszystko i masz podbite papiery zmiany wbite w dowód to i tak są ciągłe problemy tak jak pisałem nie wiem jak jest w innych landach i miastach ale u mnie Polizei jest strasznie uczulona na jakiekolwiek zmiany w aucie i nie interesują ich papiery i wbitki do dowodu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nieźle, w jakim rejonie Niemiec urzędujesz? Ja mieszkam przy samej granicy z Holandią  i codziennie jeżdżę przez granice sporo kontroli i nigdy nic nikt nie powiedział, a ostatnio mam tak opuszczone na dynamik że niżej już się nie da żeby nie tarło na skręcie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, WojtekA6C7 napisał:

No to nieźle, w jakim rejonie Niemiec urzędujesz? Ja mieszkam przy samej granicy z Holandią  i codziennie jeżdżę przez granice sporo kontroli i nigdy nic nikt nie powiedział, a ostatnio mam tak opuszczone na dynamik że niżej już się nie da żeby nie tarło na skręcie :grin:

Nordrhein-Westfalen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszły projektory gekon i eblematy na błotnik co do pierwszych to jestem pewien że wpadną do auta co do emblematów już tej pewności nie mam przykładałem je do błotnika i jakoś mi to nie odpowiada

273171907_1005184123766669_1586480592109035479_n.jpg

Edytowane przez ivan1977
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, ivan1977 napisał:

Przyszły projektory gekon i eblematy na błotnik co do pierwszych to jestem pewien że wpadną do auta co do emblematów już tej pewności nie mam przykładałem je do błotnika i jakoś mi to nie odpowiada

273171907_1005184123766669_1586480592109035479_n.jpg

ORI ?  chyba nie bardzo z tego co widze  .... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Cuber napisał:

ORI ?  chyba nie bardzo z tego co widze  .... :(

Nie nie Ori a to dlatego że nie byłem pewien co do ich montażu całe auto jest pozbawione jakichkolwiek emblematów po za grilem i tylną klapą jest tylko emblemat audi i raczej tak zostanie  mam w rodzinie drugie takie audi i mam porównanie i jakoś mi od początku V6T nie leży  na błotniku, zastanawiam się też nad usunieciem tej nalepki obawiam się tylko o lakier który w Nardo Grau jest naprawdę miękki, przy zaspach sniegu jakie były w zeszłym roku po....bało mi całe progi jeżeli chodzi o gekony też nie ORI ale jakość nie odbiega od oryginału nie mam fobii że w aucie musi być wszystko oryginał 

Nadal zastanawiam się nad felgami tylko czy 10" tam upchnę przy ET 33 w 20 calach znalazłem takie wzór  jak dla mnie ok 

rohana rc20.jpg

Edytowane przez ivan1977
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.02.2022 o 12:57, ivan1977 napisał:

Przyszły projektory gekon i eblematy na błotnik co do pierwszych to jestem pewien że wpadną do auta co do emblematów już tej pewności nie mam przykładałem je do błotnika i jakoś mi to nie odpowiada

273171907_1005184123766669_1586480592109035479_n.jpg

A gdzie kupowałeś znaczki i w jakiej kwocie ;)?
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mordeliuss napisał:

A gdzie kupowałeś znaczki i w jakiej kwocie ;)?
 

Ebay cena około 19e

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.02.2022 o 10:34, ivan1977 napisał:

Ebay cena około 19e

a masz może jakiś link które to są rozmiary?

Albo znasz może rozmiar przedniego i tylnego znaczka audi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Mordeliuss napisał:

a masz może jakiś link które to są rozmiary?

Albo znasz może rozmiar przedniego i tylnego znaczka audi?

Które znaczki potrzebujesz jeżeli V6T to tu masz link 

WWW.EBAY.DE

Entdecken Sie 2x Audi V6T Emblem Schwarz Glanz Schriftzug Competition RS SQ Logo V6 T Neu A6 S in der großen Auswahl bei eBay. Kostenlose Lieferung für viele Artikel!

tu na grill 

WWW.EBAY.DE

Entdecken Sie Für Audi A6 4G C7 A8 4H Q2 GA Q8 4M Original Audi Ringe Schwarz Kühlergrill in der großen Auswahl bei eBay. Kostenlose Lieferung für viele Artikel!

tu na tylną klapę 

WWW.EBAY.DE

Entdecken Sie original schwarze Ringe Audi A6 Avant hinten Audiringe C7 Typ 4G Heckklappe in der großen Auswahl bei eBay. Kostenlose Lieferung für viele Artikel!

 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No teraz widzę fajne A6 i ten kolor . Ale jeden minus na Audi w competition było ale znaczki to z eBay nie z ACO oj kolego słabo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, karolek_ust napisał:

No teraz widzę fajne A6 i ten kolor . Ale jeden minus na Audi w competition było ale znaczki to z eBay nie z ACO oj kolego słabo ?

Znaczków nie będzie te z ebaya były tylko do przymiarki wiem o co Ci chodzi 

No i wpadnie prawdopodobnie to koło skacze między dwoma autami dlatego też wleci nie co później niż miało 

7C751CB8-49AE-43E9-AD65-FAF6C3832E5D.jpeg

Edytowane przez ivan1977
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe koło na aucie na żywo wyglada o niebo lepiej niż na zdjęciu rs-y wędrują do lakiernika pozostało podnieść moc ale to ogarnę za kilka dni na urlopie w Pl 

851FBB46-8A99-4F2D-BCB4-2557B1C053AB.jpeg

FBA0F3C5-EC24-4A27-B37E-8DDF4689B502.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...