Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pedał gazu przyspieszenia


franz1987

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Zwracam się o pomoc w następującej kwestii. Mianowicie mam problem z pedałem gazu. Przy delikatnym ruszaniu na 1 biegu czuje na pedale gazu lekkie (nie wiem jak to opisać) metaliczne smyranie/chrobotanie. Występuje ono tylko i wyłącznie na 1 biegu. Później objaw ten nie występuje. Nie ma różnicy czy silnik jest zimny czy ciepły. Niedawno wymieniłem kompletną dwumasę ze sprzęgłem oraz łożyskiem bo już nadszedł na nią czas:) Myślałem że to może być wina dwumasy ze sprzęgłem, jednak problem występował przed wymianą jak i po wymianie. Nie ukrywam że owe smyranie mnie trochę drażni... Czy ktoś ma może pomysł co to może być? Gdzie ewentualnie zajrzeć? Dodam że niedawno wymieniłem oba łożyska kół z przodu (wyższa półka) oraz przeguby zewnętrzne. Przy wymianie dwumasy mechanik powiedział że półośki są w stanie bardzo dobrym. Przeguby wewnętrzne nie wykazują luzów. Bardzo proszę o pomoc w tej kwestii. Pozdrawiam

Edytowane przez franz1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo w S-tronicu. Na pierwszym biegu, dwa delikatne szurniecia w pedał gazu. Czuć to pod nogą. Też się zastanawiam co to może być..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele osób pisze że to normalne , test pompy ABS. Myślałem że coś nie tak z skrzynią. Tak poprostu musi być .  Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...