Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Informacje o ruchu drogowym


MiruK

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mam pytanko odnośnie informacji o ruchu drogowym (korkach) na fabrycznym navi. Czy aby to działało trzeba wykupywać jakiś abonament w audi ? Mam samochód z 2017r i żadna usługa nie była dokupywana, nie wiem czy mi to ma działać ? Pytam dlatego że po aktualizacji do najnowszego softu i zrobieniu patcha MIB nie wiedzieć dlaczego zniknęło mi połączenie eSIM , w MMI nie pokazuje zasięgu LTE jak było wcześniej. Gdyby info o ruchu było dostępne to bym drążył temat, jeśli nie to eSIM mi w sumie nie jest potrzebny bo nie ma żadnych błędów i wszystko poza tym działa OK.

Edytowane przez MiruK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby mieć informacje o korkach, parkingach, cenach paliw itd musi być wykupiony abonament Audi connect Navigation & Infotainment,  albo miesięczny za 15,43 € albo roczny za 154,40 €

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.02.2022 o 21:56, Muskel1 napisał:

Aby mieć informacje o korkach, parkingach, cenach paliw itd musi być wykupiony abonament Audi connect Navigation & Infotainment,  albo miesięczny za 15,43 € albo roczny za 154,40 €

Muskel siedzisz w temacie najlepiej więc moje pytanie. Czy jak się spatc**je jednostkę np mapami z VW lub inny update do najnowszej wersji, to jak się to ma potem, do usługi audi connect i myAudi ? Nie mam obecnie żadnych lewych oprogramowań, ale jestm ciekaw czy nie straci się możliwości, które teraz posiadam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wgranego patcha i mapki z vw. Ostatnio wykupiłem na miesiąc Audi Connect Navigation & Infotainment i działało bez problemu. Patch w niczym nie przeszkadza czy koliduje.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś był zainterewsowany to moge aktywowac subsrybcje online audi connect w cenie 499zl na rok , zawsze to 200zl w kieszeni w porownaniu do audi:)

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, ale myślę że lepiej (aktualniejsze dane), taniej i prościej włączyć AA i google maps :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...