Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 b6 sam sie zamyka


krzyskg

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.. audi a4 b6 sedan alt ..dzis zauwazylem stojąc kolo auta z kluczykami w kieszenie ze sie samo zamyka po okolo 40 sekundach.. pozniej po wlozeniu kluczyka juz nie zamykalo.. ale jak siedze w srodku i auto jest otwarte..to slysze co chwile ze cos rygluje,ale nic sie nie dzieje..z koleji jak znowu wyszedlem z auta i czekając to sie nie zamknàl.. o co biega ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerwany kabel od zamka w przelotce - u mnie był w klapie, może być też w drzwiach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Przyłącze się do pytania mam prawie ten sam problem tylko ze u mnie jeszcze po zamknieciu wyje alarm czasem odrazu czasem za godzinę lub więcej nie ma reguły za ile się włączy na vagu żadnych błędów.Kable w przelotkach napewno całe ostatnio sprawdzałem wszystkie 4 drzwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Kali 4444 napisał:

 Przyłącze się do pytania mam prawie ten sam problem tylko ze u mnie jeszcze po zamknieciu wyje alarm czasem odrazu czasem za godzinę lub więcej nie ma reguły za ile się włączy na vagu żadnych błędów.Kable w przelotkach napewno całe ostatnio sprawdzałem wszystkie 4 drzwi.

Ja musze sprawdzic kable w przelotkach i na vcds cos tam jakis blad mi wyskakuje dotyczy centralki

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie niestety jest trochę gorzej na vcds żadnych błędów więc niewiem za co się złapać pewnie dlatego że nie zamykam wogle auta bo wyje alarm ale nawet jak się włączy to na vcds żadnych błędów niema ehh.Podejrzewam zimne luty w którymś zamku jeśli wszystkie kable całe są planuje wykodowac pilot z pamięci i zamykać kluczykiem ręcznie przez parę dni może coś się pojawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów!
Czy ktoś znalazł już przyczynę,  samoczynnego zamykania się co chwilę drzwi w B6? Walcze z tym na różne sposoby, ale ciągle przegrywam:kwasny:. Rece mi już opadają. Wymieniłem moduł komfortu, silniki ze sterownikami w drzwiach, lutowalem zamki, naprawialem już wiązki, próbowałem innych kodowań... Niestety wszystko na próżno.

Pozdrawiam.

Edytowane przez Bejon
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...