Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zabudowa/Dołożenie subwoofer’a ?w wnękę błotnika AVANT


Cezar.B

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

- czy ma ktoś może namiar, gdzie można zakupić „dedykowaną do a4 b9” zabudowę Subwoofer’a 10” ? w boczek/tylnego błotnika ?! ?

Tak ja to było w modelu b8 -> od Basser’a / http://sklep.basser.pl/pl/obudowy-fit-box/403-fbaudi07-audi-a4-b8-avant-obudowa-subwoofera.html

Z góry dzięki za Info ;)

 

 

68D8A327-C938-41CC-AC17-A080D2916FF1.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej do lewego boczku nie ma takich bo w tylnym lewym boczku masz puszkę z bezpiecznikami, moduł komfortu, i w zależności od wyposażenia wzmacniacz audio, moduł haka i moduł kamery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.02.2022 o 14:40, Muskel1 napisał:

Raczej do lewego boczku nie ma takich bo w tylnym lewym boczku masz puszkę z bezpiecznikami, moduł komfortu, i w zależności od wyposażenia wzmacniacz audio, moduł haka i moduł kamery.

A właśnie, że Raczej są @Muskel1? - i to wyglądające bardzo podobnie jak z poprzedniej wersji Avant b8, akurat u mnie w „tylnym lewym” boczku jest Dość Sporo miejsca na 10” woofer?z dobrym wytłumieniem. Kwestia dokupienia „dedykowanego” do B9 Avant lub dopasowania/przerobienia ścianek z modelu b8 - puki co szukam ?

E7BFA597-2037-49CB-8670-9D56247D4C13.jpeg

0AE13872-5B76-482A-B6C9-E3F79E83563A.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zdjęciu, które wkleiłeś widnieje na tynej ścianie napis B8 więc jest to do B8. Przypatrz się także dokładnie tej skrzynce i otworowi w boczku. Skrzynka ma kształt wnęki z B8.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.02.2022 o 14:40, Muskel1 napisał:

Raczej do lewego boczku nie ma takich bo w tylnym lewym boczku masz puszkę z bezpiecznikami, moduł komfortu, i w zależności od wyposażenia wzmacniacz audio, moduł haka i moduł kamery.

A właśnie, że Raczej są @Muskel1? - i to wyglądające bardzo podobnie jak z poprzedniej wersji Avant b8, akurat u mnie w „tylnym lewym” boczku jest Dość Sporo miejsca na 10” woofer?z dobrym wytłumieniem. Kwestia dokupienia „dedykowanego” do B9 Avant lub dopasowania/przerobienia ścianek z modelu b8 - puki co szukam ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Muskel1 napisał:

Na zdjęciu, które wkleiłeś widnieje na tynej ścianie napis B8 więc jest to do B8. Przypatrz się także dokładnie tej skrzynce i otworowi w boczku. Skrzynka ma kształt wnęki z B8.

Stary, nie wiem w jaki Ty sposób czytasz lub rozumiesz mój sposób wypowiedzi…?.Ale żeby sprecyzować - to moje zdjęcia przedstawiają mój Boczek w B9 (wnękę i ilość miejsca) i właśnie skrzynkę / zabudowę boczka w B8 (co tez opisałem) oraz to że poszukuje gotowca/dedykowanego do b9 ?.

Dlatego załączyłem ten wątek - myśląc, że być może ktoś na coś natrafi i wstawi link www. 
Ot, cały proceder ☝️.

Pozdro ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary, to szukaj dalej bo tak jak Ci napisałem, do Avanta B9 nie ma jak do tej pory. Są tylko do Sedana:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie fabrycznie w Avancie B9 jest zamontowany subwoofer dla Audi sound system?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W bagażniku we wnęce na koło zapasowe, tak samo jak  B&O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mam subwoofer we wnęce to czy zmieści mi się tam dojazdówka? Obecnie mam zestaw naprawczy i miałem zamiar dokupić koło dojazdowe, ale właśnie się skapłem że tam jest głośnik :/

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie koło dojazdowe jest nad głośnikiem. Jak podniosę podłogę bagażnika to widać tylko koło. Dopiero jak podniosę koło, to widać resztę wyposażenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.02.2022 o 21:07, Muskel1 napisał:

Stary, to szukaj dalej bo tak jak Ci napisałem, do Avanta B9 nie ma jak do tej pory. Są tylko do Sedana:hi:

… „szukajcie, a Znajdziecie” vel. „kto szuka, ten znajdzie” ?

->  

WWW.XTREMEWEBSHOP.COM

F5BA5425-F977-4EAB-856E-2A7995724735.thumb.jpeg.ac92346a146058d19f120026041de02f.jpeg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.05.2022 o 12:14, Cezar.B napisał:

… „szukajcie, a Znajdziecie” vel. „kto szuka, ten znajdzie” ?

->  

WWW.XTREMEWEBSHOP.COM

F5BA5425-F977-4EAB-856E-2A7995724735.thumb.jpeg.ac92346a146058d19f120026041de02f.jpeg

 

@Muskel1 idąc za wymiarami oraz dostępnością miejsca postanowiłem sam z kolegą dorobić sobie skrzynie #SubWoofera ? w zabudowę wnęki bagażnika / Avant’a☝️. Akurat w moim przypadku postawiliśmy na Lewą stronę (więcej potencjalnego miejsca- potrzebowałem 17L). 
nom i po małych poprawkach po pierwszych przymiarkach Całości / mam już praktycznie złożoną całość / jeszcze podłączenie i montaż głośnika JL -> 10w3v3-2 ?

 

536A6AFD-388F-4FF6-B905-04F51EADD7E9.jpeg

4EF1FD96-FB1E-4C0A-BE4A-6A22ABF6888B.jpeg

9AD4D6BD-B880-41BE-BA45-7BC344F2BFDC.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.05.2022 o 23:18, MiruK napisał:

Jeśli mam subwoofer we wnęce to czy zmieści mi się tam dojazdówka? Obecnie mam zestaw naprawczy i miałem zamiar dokupić koło dojazdowe, ale właśnie się skapłem że tam jest głośnik :/

@MiruKZmieści się dojazdówka - ale Tylko OEM, taka jak tam powinna być ☝️

Edytowane przez Cezar.B
Oznaczenie zainteresowanego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super robota! 

Kolego, nie chciałbyś zrobić jeszcze jednej takiej zabudowy na sprzedaż? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy - myśle; że to co udało Nam się uzyskać w #Projekcie #ZabudowyWoffera ?do modelu Audi a4 b9 Avant przeszło Nasze najśmielsze oczekiwania ?.

W skrócie WSZYSTKO zrobione tak, aby nie zabierać przestrzeni ładunkowej bagażnika oraz żeby Zabudować Ori przestrzeń (zabierając całość możliwego Litraża do okiełznania #Woofer’a ?10” (25cm), co by wizualnie wyglądało bardzo #Pro ☝️.

Glosnik, który ma Mi napędzić głebię Bass’u w aucie to: (JL->10w3v3-2 ?) w zabudowie Lewego boczku w wersji #avant ?.

Narazie podepnę go tylko w kwestii („wygrażania” go pod Seryjny wzmacniacz z radia oraz 5-kanał który idzie do #OEM Woffera?.

Dodatkowo całość seryjnych głośników #BangOlufsen idzie do pudełka, a w zastępstwie już czekają na montaż niemieckie zestawy #AudioSystem’u ( by Gladen ?) 4x110W (RMS), które zepnie #Wzmacniacz 5-kanałowy - #cyfrowy Audison SR5.600 (1000W) w moim indywidualnym zainteresowaniu są 2-konfiguracje ustawień zadawanej Mocy ? na głośniki?czyli ->

 * 5Ch: 75W x4?+ 330W(#Woofer?) x1(4Ω)

* 5Ch: 115W x 4?+ 550W(#Woofer?) x1 (2Ω)


… #ComingSoon ☯️

B4FFD19C-9128-4375-85E5-53B697FED058.jpeg

CA293D4A-C13A-428D-B1BB-9CE884A47C66.jpeg

19551963-2027-484A-84B5-6F5E5A193C35.jpeg

F8DA00E9-38C1-47B4-BD41-88F2FBBD876B.jpeg

Edytowane przez Cezar.B
Brak części Opisu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Gwidoon napisał:

Super robota! 

Kolego, nie chciałbyś zrobić jeszcze jednej takiej zabudowy na sprzedaż? :)

Cześć;

Myśle, że „pierwsze koty, za płoty” ☝️- wiec na świeżo po moim #Prototypie; możemy w któryś weekend @Gawidoon i dla Ciebie zrobić taki sam i wysłać Ci go do Paczkomatu np: InPostem / ile jesteś w stanie zapłacić za takie cudeńko ?

Edytowane przez Cezar.B
Oznaczenie zainteresowanego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.08.2022 o 18:26, DamCho napisał:

Witam jest możliwość kupienia u Cb takiej obudowy? 

Witam;

- tak; @DamCho? myśle, że  jestem w stanie odwzorować w wykonaniu taką jak mam Ja ;)

Edytowane przez Cezar.B
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...