Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lusterko wewnętrzne android


pawelobr

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanowne grono. Czy ktoś posiada chinskie lusterko z androidem i reszta bajerów? 

Chciałbym się dowiedzieć czy to dobrze dobrxe dziala, bo za 5 stowek mamy kamere cofania, rejestrator wideo przod tyl, plus wiaodmo android. Ktos ma mógłby sie podzielić doswiadczeniami? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teściu jest gadżeciarzem i miał taką śmieszną nakładkę z kamerą cofania/rejestrator w lusterku. Działać działało, ale kamerka była przyklejana na szybę i obraz nie urywał d*py (kąt/jakość). Chyba jedyny plus, że nie masz jakiejś dużej ingerencji w auto poza dołożeniem zasilania i poprowadzeniem kabelka do kamery.
Ja osobiście mam kamerę w klamce podłączoną do radia. Jakościowo nie ma co porównywać, ale ma to swoją cenę. Jedno i drugie swoje zadanie spełniało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż założyłem to do siebie, powiem wam ze fajny bajer, rejestrator dvr kamera cofania do tego jakieś apki android youtuby, wszystko fajnie smiga. Ale już robia do nich uchwyty pod oryginalne wejście na lusterko taki wlasnie mam tylko kolor nie pasuje ?. W sobote podeślę jakies fotki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no i dodam ze na wyłączonym widac wszystko jak w normalnym lusterku :)

16482969365421478803611982422533.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny bajer ale ciekawe jak z trwałością takich urządzeń :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Garnus napisał:

Fajny bajer ale ciekawe jak z trwałością takich urządzeń :eusathink:

U mnie po 2 latach lusterko przestało widzieć kartę sim,tym samym tracąc sporo ze swojej funkcjonalności (można było w dowolnym momencie podejrzeć na telefonie co widać z obu kamer auta gdy np. jest u mechanika ?).

20180203_101206.jpg

Edytowane przez pila24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i tak dość długo wytrzymał, ciekawe jak to się zachowuje w pełnym słońcu np czy się zacina od przegrzania :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa lata to i tak długo. Teraz wszystko wytrzymuje do końca trwania gwarancji. Później szmelc do wyrzucenia którego nie warto naprawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Garnus napisał:

To i tak dość długo wytrzymał, ciekawe jak to się zachowuje w pełnym słońcu np czy się zacina od przegrzania :D

Działa zawsze tak samo,obojętnie czy w aucie jest 60°C czy -20 °C. Jakoś nagrań taka sobie,ale funkcjonalność dużo większa niż przy zwykłej kamerce.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...