Treść opublikowana przez VictorTheKing
-
Brak wspomagania na wolnych obrotach w A4 B7
Bardziej niż pewne,że wina pompy. Mizernej jakości firma krzak i nic więcej
-
Lusterko wewnętrzne android
Dwa lata to i tak długo. Teraz wszystko wytrzymuje do końca trwania gwarancji. Później szmelc do wyrzucenia którego nie warto naprawiać.
-
Materiał na desce rozdzielczej jakby się odkleił nie przylega!
Udało się ogarnąć temat?? Jeśli tak to w jaki sposób,samemu czy tapicer?
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Jak dla mnie klocki ferodo super się sprawdzają
-
Programowanie pilota - jest tylko jeden kluczyk
a jak nie pomoże na samym pilocie to zamykaniem i otwieraniem przyciskiem na drzwiach ?? ( o ile takowy w B5 jest , bo szczerze nie pamiętam )
-
Niskie ciśnienie oleju
Załóż dobry czujnik, zmieć filtr i w razie braku poprawy idź w stronę napinacza .
-
Problem ze spryskiwaczami
U mnie też pękł przy zawiasie maski.Zacznij szukać dziury od tego miejsca
-
[B7 BRB] Mam uszkodzony EGR, co sądzicie o zamienniku marki SKV?
Możesz śmiało kupować SKV,nie zawiedziesz się.
-
Piasta koła z łożyskiem - opinie marki Delphi Kamoka SKV itp.
Daj sobie spokój z marką Kamoka ;/ Nawet nie będę bardziej się rozpisywać , bo szkoda marnować na nich czasu ...
-
A4 B7 2005r 2.5tdi BDG potrzebny kabel
Zależy jaki masz budżet .
-
Przekładanie "gratów" z tunelu 1 din do 2din.
W zeszłym roku przymierzałem się do tego u kobity w aucie . Skończyło się na chęciach, mam nadzieję że u Ciebie skończy się inaczej .