Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wakacje nad polskim morzem


miro_x

Rekomendowane odpowiedzi

Był kiedyś taki temat.

Szukam sprawdzonych i niedrogich noclegów nad morzem na sierpień.

Może macie jakieś sprawdzone miejsca ? Wybieramy się razem z naszą 1,5 roczną córcią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poddąbie.. tam są niezłe kwatery byłem w sierpniu klimat fajny a do Ustki masz rzut beretem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakieś konkretne adresy ceny...

A może ktoś zna coś na Mierzei ? Mam trochę bliżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak z kąpielami w Zatoce w sezonie ? Nie trafimy na jakieś zamknięte plaże ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry temat :wink4:

wrzućcie jakieś sprawdzone kontakty tu, podejrzewam że sporo osób skorzysta :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t65804.0.html;highlight=wakacje[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2009, 08:14_________________________________________________ja polecam Pobierowo.Idealne dla rodziny.Dużo miejsc do spacerowania las, daleko od głównej drogi , za***isty spokój i oczywiście piękna plaża :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zatoka Gdańska do niej mam 10 minut spacerkiem w sezonie mnóstwo skwarków na plaży i browarów :disgust:

można zwiedzić Ptasi Raj, Łeba, na Hel w sezonie ciężko dojechać lepiej już dzikie otwarte morze :disgust:

ja tam lubie góry :gwizdanie:

jak znajde jakieś fajne przystanie to zapodam adres

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździłem często do Świnoujścia dawniej do rodziny. ALe jednak teraz troszkę za daleko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam słowa taliba Poddąbie jest cool, cisza, morze i plaże czyste, dobre żarło idealnie dla rodzinki bez imprezowego nastawienia, byliśmy tam zeszłego lata i dzieci do dzisiaj wspominają urok tej wioski, droga od Ustki do Poddąbia jak w GT4 Deep Forest :) same zakrętasy. Gorąco polecam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogo nie drogo z małym dzieckiem nie wybiorę się do Chorwacji czy gdzieś.

Lucas napisz mi na pw jakieś ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co polecacie np. w Kołobrzegu? zeby bylo za nocleg ponizej 50 zl za osobe no i niedaleko od jakiejs fajnej plazy, niekoniecznie zaludnionej:P

no i zeby byla dobra baza wypadowa do innych nadmorskich miejscowosci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście, to bym polecał taką wioskę Chałupy na Półwyspie Helskim :) Jeździłem tam pare lat z rzędu i byłem zawsze mega zadowolony :D Co prawda jak to Polska - niepewna pogoda, ale co tam ;P Co do miejscowości, kiedyś (okolice 97-02 rok) to było baaaardzo spokojne miejsce, teraz w sumie się robi z tego taki kurorcik, ale i tak zaletą jest to, że są tam piękne, duże plaże, ładne ścieżki spacerowe w lesie; w dodatku z jednej strony morze, z drugiej zatoka :) Wieczorkiem szczególnie fajnie posiedzieć nad zatoką, czy na plaży, jak ktoś chce; na plaży są robione imprezki przy takim drewnianym "clubie" :cool1: Pomimo, że to się rozrasta wszystko w tych całych Chałupach, to i tak nie ma tam takich tłoków jak nie wiem: Władysławowo, Hel ;):good: Mi osobiście ta mieścinka bardzo przypadła do gustu, jakoś tak klimatycznie tam jest :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ch4zzy a masz coś sprawdzonego w Chałupach? :) bo mam zamiar się wybrać małą ekipą na początku sierpnia i się zastanawiam czy szukać pokoju, Campingu czy Camper-cara... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...