Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B9 S Line 2.0 TFSI avant White

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
59 minut temu, Muskel1 napisał:

Bosch

Miałem w b8 i nawet dawały radę

Opublikowano
15 godzin temu, krystian3769 napisał:

Tak też mówiłem koledze Patrykowi ? 

Jak zmieniałem dyfuzor na małego lifta to myślałem również zmienić przedni zderzak i robiłem doktorat z uzbrojenia zderzaka. Także jak zupełny laik kupuje ten model to śmiało uczciwy sprzedawca wmówi mu że auto ma radary ?

OMG czyli chcecie powiedziec ze w tym zderzaku moze to wygladac jakby byly radary a tak naprawde ich nie ma????

Opublikowano
24 minuty temu, Koalakm napisał:

OMG czyli chcecie powiedziec ze w tym zderzaku moze to wygladac jakby byly radary a tak naprawde ich nie ma????

Niestety , ale tak jest . Ja to zauważyłem  w tamtym roku i myślałem że to tylko chwilowe - brak podzespołów elektroniki , ale z tego co widzę to Audi wcześniej to wymyślili . Wczoraj  oglądałem na salonie e-trona G i też pod rejestracją ma miejsce na radar , ale była atrapa :facepalm: 

Opublikowano
4 minuty temu, mariusz36 napisał:

Niestety , ale tak jest . Ja to zauważyłem  w tamtym roku i myślałem że to tylko chwilowe - brak podzespołów elektroniki , ale z tego co widzę to Audi wcześniej to wymyślili . Wczoraj  oglądałem na salonie e-trona G i też pod rejestracją ma miejsce na radar , ale była atrapa :facepalm: 

no ale zeby byla jasnosc sa tam te "kulki" normalnie ze jak patrzysz to mowisz sobie "o jest radar"...?

Opublikowano
39 minut temu, Koalakm napisał:

no ale zeby byla jasnosc sa tam te "kulki" normalnie ze jak patrzysz to mowisz sobie "o jest radar"...?

Tak.

Opublikowano

no to niezly bajzel ze tak powiem odstawili. 

Pozostaje zatem zawsze weryfikacja po VIN i samej galki ;)

Opublikowano
48 minut temu, Koalakm napisał:

Pozostaje zatem zawsze weryfikacja po VIN i samej galki ;)

Można też poznać po manetkach - brak aktywnego tempomatu 

 

22 godziny temu, barca8585 napisał:

Dzięki to teraz tylko dołożyć radary ?

Dokładnie , sprawdzić tylko czy pompa ABS obsługuje i można działać :wink:

Opublikowano
4 minuty temu, mariusz36 napisał:

Dokładnie , sprawdzić tylko czy pompa ABS obsługuje i można działać :wink:

no niby tak, ale wydaje sie ze to bedzie bardzo drogie i skomplikowane.... - dolozenie radarow (bo teraz sa atrapy), mechanizmow kierowania choc w sumie to chyba nie jest element ACC?

Opublikowano
29 minut temu, Koalakm napisał:

no niby tak, ale wydaje sie ze to bedzie bardzo drogie i skomplikowane.... - dolozenie radarow (bo teraz sa atrapy), mechanizmow kierowania choc w sumie to chyba nie jest element ACC?

Możliwe, że będzie należało wymienić pompę ABS bo do ACC potrzebna jest pompa Premium. W tych niższych brakuje jednego zaworka w pompie. 

Opublikowano
1 godzinę temu, Muskel1 napisał:

Możliwe, że będzie należało wymienić pompę ABS bo do ACC potrzebna jest pompa Premium. W tych niższych brakuje jednego zaworka w pompie. 

pewnie tak + radary, pewnie kodowania + pewnie jakies inne gadzety o ktorych nie napisalismy... i wyjdzie pewnie sporo tysiecy...

Opublikowano
32 minuty temu, Koalakm napisał:

pewnie tak + radary, pewnie kodowania + pewnie jakies inne gadzety o ktorych nie napisalismy... i wyjdzie pewnie sporo tysiecy...

Ewentualnie jescze wymiana Gateway jeżeli obecny nie obsługuje.  Dodatkowo ściąganie CP, kodowania itp.. tani mod to raczej nie jest.

 

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano
25 minut temu, Muskel1 napisał:

Ewentualnie jescze wymiana Gateway jeżeli obecny nie obsługuje.  Dodatkowo ściąganie CP, kodowania itp.. tani mod to raczej nie jest.

dokladnie do tego zmierzam. Nie bez powodu ta opcja kosztuje przy zakupie chyba z 12 tys...

Opublikowano
  • Autor

dużo roboty i dużo kasy w ten mod narazie inne rzeczy muszę zrobić , potrzebuje założyć hak dokładał ktoś  w swoim , raczej bym chciał taki jak w orginale może ktoś ma na sprzedaż 

Opublikowano
  • Autor

jaka felgę byście u Mnie widzieli bo nie wiem co kupić minimum 19 cali

Opublikowano

Może coś takiego

 

Opublikowano
  • Autor
10 minut temu, Muskel1 napisał:

Może coś takiego

 

Ta właśnie mi jakoś nie leży 

ta mi się podoba

74A545D2-0C99-45D7-B1B3-28DF9B4F1B6F.jpeg

Opublikowano

Też ok.

Opublikowano
  • Autor

Tylko czy 19 czy 20 cali image.png.7deec51b335a622f7672f3c04dc94168.png

Opublikowano

20" wygląd kosztem komfortu. 

19" dobry kompromis

 

Opublikowano

19

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.