Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przeróbka licznika z C5 na B5


1Macieq

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

posiadam taki problem, ze licznik czyta mi na fisie otwarta klapę bagażnika i nie da się jej jakoś wyłączyć czy coś, próbowałem wymienić pompkę zamka centralnego tez nic, czasami fis pokaże ze są drzwi otwarte od kierowcy. Czytałem, ze są jacyś magicy co potrafią przerobić wsad z c5 na b5 i będzie wszystko śmigać.

4127972400_1647425310.jpg

Edytowane przez 1Macieq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie kwestia wsadu bo ja w paru autach montowałem zegary z c5 bez wielkich przeróbek i nie było takiego problemu z klapą. Pewno mikrostyk w klapie.

 

Jeżeli dobrze pamiętam to pin z klapy to pin 6 zielonej wtyczki - wypnij go i tyle 

Edytowane przez Banan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Banan napisał:

To nie kwestia wsadu bo ja w paru autach montowałem zegary z c5 bez wielkich przeróbek i nie było takiego problemu z klapą. Pewno mikrostyk w klapie.

Nie wykrywa mi żadnych otwartych drzwi, a jak otworze to mi mryga podświetlenie wnętrza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, 1Macieq napisał:

Nie wykrywa mi żadnych otwartych drzwi, a jak otworze to mi mryga podświetlenie wnętrza. 

i pstryka mi coś przy kierownicy na dole

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klapa otwarta pojawia się gdy żywcem wgrasz wsad od b5 do c5. Możesz podesłać wsad?

Edytowane przez Fazii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, 1Macieq napisał:

Nie wykrywa mi żadnych otwartych drzwi, a jak otworze to mi mryga podświetlenie wnętrza. 

I nie wykryje oprócz drzwi kierowcy. A podświetlenie mryga bo zegary nie zawierają do masy pinu 1 zielonej kostki po otwarciu drzwi pasażera lub tylnych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Fazii napisał:

I nie wykryje oprócz drzwi kierowcy. A podświetlenie mryga bo zegary nie zawierają do masy pinu 1 zielonej kostki po otwarciu drzwi pasażera lub tylnych. 

Jutro podeślę wsad z b5 i z c5, czyli co bym musiał zrobić, żeby to działało prawidłowo bez błędów? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby wszystkie drzwi pokazywało i podświetlenie nie mogało to trzeba trochę na pcb pogrzebać - chcesz mogę Ci podesłać kontakt do gościa co to ogarnia ( znajdź izzyhool na YouTube ) 

Edytowane przez Banan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...