Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pianownica Gloria FM50

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć, mam problem z pianownica, zamiast rozpylać pianę to z lancy leci strumyczek piany pod bardzo słabym ciśnieniem. Pianownica Gloria FM 50 i piana shinny garage. Piana shinny garage z dwulitrowym Kwazarem działała w porządku. Ktoś wie w czym może być problem? Czy pianownica jest raczej zepsuta?

Opublikowano

Może dysza uszkodzona lub kamieniem zaszła. Kupiłeś nową czy używaną?

Opublikowano
  • Autor

Nowa nowa, hmmm tylko gdzie teraz tego szukac? Na samym koncu lancy ten czarny "czopek"? 

Opublikowano

Na końcu lancy odkręcasz czarną nakrętkę i możesz wyciągnąć dyszę.

Opublikowano
  • Autor

Kurde... ciężka sprawa, rozebrałem to ustrojstwo, wyczyściłem, wypłukałem gorącą wodą i jest tylko trochę lepiej ale ogólnie rzecz biorąc dalej nie nadaje się to do użytku. Na ile się dało sprawdzić to wszystko wydaje się w porządku, poza jednym szlauchem, tym od zbiornika do lancy. Kiedy próbowałem dmuchać przez niego to bardzo słabo powietrze przez niego przechodzi jakby był zatkany. Niestety nie mogę zdjąć tych nakrętek co są na nim bo po prostu jest to tak mocno zacisniete że się nie da. Nie wiem czy tak powinno być że ledwo co da się przez ten szlauch powietrze przedmuchać. Ciśnienie nabite prawie na max a nanometr pokazuje 1.5bar... gdzie zawór bezpieczeństwa jest do 2.8 jak mi się zdaje a max 3.0 cała pianownica. Spróbuję poszukać coś jeszcze w internetach... 

Opublikowano

Na lancy przy rękojeści masz regulator ciśnienia. Jak go ustawiłeś?

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, Muskel1 napisał:

Na lancy przy rękojeści masz regulator ciśnienia. Jak go ustawiłeś?

Bardzo ale to bardzo opornie chodzi to pokrętło ale ustawiałem na max i na minimum i po środku nic to nie zmienia

Opublikowano

To może właśnie w tym reduktorze problem leży. W pojemniku można nabić 3 Bar i dopiero gdy ciśnienie urośnie powyżej 3 Bar, zawór bezpieczeństwa siedzący na pojemniku, powinien upuścić ciśnienie. Po całkowitym otwarciu zaworka regulującego na lancy, na nanometrze powinieneś mieć przy spryskiwaniu widoczne maksymalne ciśnienie 3 Bar.

Opublikowano
  • Autor

Możliwe że i coś z tym ogranicznikiem/reduktorem ale martwi mnie to że przez ten szlauch ciężko powietrze nawet przedmuchać. W sumie odkręciłem sama klamkę (ten dinks do naciskania żeby psikało) od reduktora i efekt taki sam, słabe ciśnienie, więc to chyba nie reduktor... sam już nie wiem 

Chyba poprostu odeśle to do sklepu jako niedziałające i niech wymienia mi to na nowe 

Edytowane przez turborzeznik

Opublikowano

A te podkładki filcowe przy dyszy używasz?

Opublikowano
  • Autor

Tak, specjalnie wyczyściłem cały wklad i nic to nie dało:/

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.