Skocz do zawartości
IGNOROWANY

kierownica


Patryk_audi

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć mam pytanie. W swoim a4 mam kierownice 4 ramienną bez multifunkcji, chciałbym kupić sobie 3 ramienną z multifunkcją i pytanie brzmi czy będzie pasowała poduszka ta co teraz mam w 4 ramiennej do nowej 3 ramiennej. Tak to kupił bym tylko ten dekielek do poduszki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Patryk_audi napisał:

Cześć mam pytanie. W swoim a4 mam kierownice 4 ramienną bez multifunkcji, chciałbym kupić sobie 3 ramienną z multifunkcją i pytanie brzmi czy będzie pasowała poduszka ta co teraz mam w 4 ramiennej do nowej 3 ramiennej. Tak to kupił bym tylko ten dekielek do poduszki

Nie będzie pasować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli cały komplet trzeba. a są w ogóle jakieś sklepy z kierownicami bo jak na razie to patrzyłem sam olx, allegro

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu na forum są kierownice do kupienia, dokładnie w tym dziale wcześniej, poszukaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie same są kierownice do B7 i B8 , z tym, że poduszki z trójramiennej nie pasują do czteroramiennej i odwrotnie. Także kupuj kierownicę z poduszką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam kierownice czteroramienna multifinkcja z funkcją głosu i łopatkami dołożyłem manetkę do fis modół kierownicy 

8E0 953 549 N nie działają mi manetki ani funkcje kierownicy fis i tempomat działa zakodowana kierownica bez funkcji głosowej bo nie mam na wyposażeniu.

Czy jest szansa by odpalić manetki i multifunkcjie na tym module?

Mam jeszcze jeden 

8E0 953 549 A taśma kierownicy zmieniona 

Vcds pokazuje błąd w module kierownicy

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie nie działa bo dołożyłeś modół jak byś dołożył moduł i to ten prawidłowy z prawidłową literką na końcu i jeszcze jak byś go zakodował plus kodowanie w skrzyni to by Ci zadziałało wszystko. Dodatkowo może nie działać bo to nie ten dział..  :wink:

Tak na poważnie to wszystko masz w prawidłowy dziale... + pozostałe działy ...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaram się pisać poprawnie.

Czy jesteś w stanie mi powiedzieć jaki moduł powinienem założyć pod moją kierownice?

Z łopatkami jutro spróbuje w vcds.

To początek mojej przygody z audi jest to dość skomplikowane.

Proszę o wyrozumiałość

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz to opisane w tym linku co wkleiłem i pozostałych moduł powinien mieć literkę Q lub R.

R obsługuje dodatkowo grzanie kierownicy..

 

Po za tym zadawaj pytania w odpowiednim dziale (w zmianie kierownicy na multifunkcyjną ..)bo to nie ten ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...