Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wahacze oś tylna


lukasz51237

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

może mi ktoś powiedzieć czy do wahacza o numerach 8E0 505 323M, podchodzą jednakowe tulejki i od strony piasty i od strony wewnętrznej o numerach 8E0 501 541 Q.

Czy do jednego wahacza podchodzą dwie takie same tulejki?

Zdejmował ktoś taki wahacz? Są z tym duże problemy?

Jest tam nakrętka mimośrodowa, po zdjęciu wahacza robić od razu geometrię, czy da się to ustawić na znak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. tak po 2 tuleje na strone

2. są czasem większe czasem mniejsze, ale zazwyczaj są, czy to z śrubą na mimośrodzie (która potrafi się urwać), czy przy sankach, gdyż iż ponieważ bo nakrętka od śruby jest "zgrzana czy przyspawana" do sanek i potrafi się oderwać i ogólnie słaby dostęp jest tam

3. tak bardzo wskazana geometria, jak wspominałem czasem ta śruba potrafi się urwać, trzeba wszystko skręcać w pozycji takiej jak normalnie jest koło "do jazdy" tzn. na takiej wysokości, jak skręcone byle jak pozrywa tuleje

U siebie jak wymieniałem, oderwały się "te" nakrętki od sanek i musiałem pomagać im kluczem z resztą nie miałem problemów, gdybym miał robić to drugi raz kupił bym w dobrym stanie stare ori wahacze oddał do piaskowania i w proszek i wpakował w nie nowe tuleje.

wrzucam zdjęcie z forum z opisem tulejek:

tylnetulej.jpg.f2d194a70b246a0bb92ffd4877942da2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...