Skocz do zawartości
IGNOROWANY

ABS i ESP kontrolki


FabianB

Rekomendowane odpowiedzi

Witam przy odpaleniu silnika nie zawsze te kontrolki gasną i świecą, po ponownym uruchomieniu wczyta normalnie i zgasną. Znajomy odczytał coś że w tylnym kole pokazuję że są jakieś nieprawidłowości.. A tak się zastanawiam czy jak czujnik położenia pedału hamulca będzie nawalał to też lubi właśnie te kontrolki wyświetlać? W czasie jazdy nie wyświetla ich i działa okej..

Edytowane przez FabianB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sczytaj błędy i wrzuć tu wynik. Skoro kolega mówił, że coś w tylnym kole to z pewnością czujnik ABS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Muskel1 napisał:

Sczytaj błędy i wrzuć tu wynik. Skoro kolega mówił, że coś w tylnym kole to z pewnością czujnik ABS.

Okej na weekendzie podjadę i odczytam błędy bo sprawa wygląda tak że po dłuższym postoju samochodu i odpaleniu nie zgasną ale jak zgasze i odpalę ponownie to wtedy jest okej i w czasie jazdy tego nie wywala..

No i jak postoi dłużej niż 3h to wtedy nie gasną bo przy poruszaniu się po mieście i załatwianiu spraw nie wyrzucało mi a jedynie po nocy jak do roboty jadę i wracam z niej to wtedy nie gasną więc gaszę i odpalam ponownie tym sposobem mi nie świecą się tego pozbywam 

Albo mi na myśl że jakiś spadek mocy akumlatora?

Edytowane przez FabianB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...