Skocz do zawartości
IGNOROWANY

b6 vant blenda tylnej klapy, osłona silnika


Pieterb

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuję kupić blendę do klapy i teraz pytanie bo różnie ogłoszeniodawcy piszą jedni że avant a inni że sedan/avant - czy faktycznie są takie same i mogą być zamienne? Kurde w etce nr ten sam więc chyba tak

I drugie pytanie(co prawda to już nie nadwozie :P) chodzi o osłonę dolną silnika i skrzyni kolega polecał mi firmę rezawplast, kupił co prawda do innego auta ale już długo mu służy

ALLEGRO.PL

- ktoś ma lub korzystał, jak to się sprawuje, nie po pęka w rok lub dwa? Osłon skrzyni akurat w ich ofercie nie widzę ale to może jaką używkę poszukam.

Edytowane przez Pieterb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blenda klapy pasuje z a4 b6/b7 a6 c6, a3 8p, q7 4l. Zależy czy ma być gładka czy z otworem pod wkładkę zamka czy pod kamerę cofania. Typ nadwozia nie gra roli. Z b6 tych aluminiowych nie kupuj bo szkoda kasy na nie. Tylko plastikową.

Osłonę pod silnik szukaj ori używaną w bdb stanie. Czasem chłopaki na forum mają takie na sprzedanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki dzięki, to odpuszczę se tą firmę i poszukam ori używki, a co do blendy - no właśnie moja się zlasowała hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem rezawplast nie polecam,mocna ale pod wpływem ciepła odkształca się,montaż i demontaż trzeba kombinować i naciągać żeby spasować,blendy jak kolega napisał tylko plastikowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, FAŁDZIK napisał:

mam taką blendę, ale z otworem na wkładkę pod kluczyk

IMG_20220326_205853.jpg

Ta jest aluminiowa ,nadaje się na skup złomu,sam swoją wymieniałem na plastikową

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, FAŁDZIK napisał:

mam taką blendę, ale z otworem na wkładkę pod kluczyk

IMG_20220326_205853.jpg

nie, no sorry ale za te alu podziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...