Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pytanie dotyczące węży


Slusi92

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ostatnio zauważyłem ze mam dwa pęknięte węże jeden całkowicie drugi już niedługo tez pewnie puści. Od czego sa te dwa węże? Potrzebował bym numerki tych węży oraz schemat tego pękniętego gdzie on powinien trafić  dodatkowo zobaczyłem ze ten waż na ostatnim zdjęciu mogę swobodnie poruszać jak nie wyjść nawet 

D2FCEF91-3561-4739-9137-6CA5D0F6DD86.jpeg

8284A93C-A08A-4482-8869-2DCF431CDC1B.jpeg

FEC68C09-0529-4DA1-805B-6FF9BC77276B.jpeg

Edytowane przez Slusi92
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to wygląda jak urwany trójnik odmy, w którym jest zaworek jednokierunkowy. To powinno być podpięte pod kolanko na zdjęciach wyżej. Masz to wszystko do wymiany łącznie z wężykiem do eżektora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem rozbierać węże i natrafiłem na taki problem, ściągnąłem kolanko właściwie samo się rozpadło i teraz nie mogę włożyć drugiego i pytanie czy to co jest w środku tej podstawy to cześć starego węża i trzeba go wyciągnąć? 

A1AC1EC4-D061-43B7-BF1B-6CC88D9407AB.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównaj nowe z tym co wyciągnąłeś ale wygląda jakby dolna częśc kolanka została. I to jest kolanko z tworzywa, a nie żaden wąż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie w tym nowym co mam jest w środku kolanka takie metalowe jakby wzmocnienie i wyglada jak to, to co wyciągnąłem rozsypało sie w ręce i tego nie było 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra po wymianie kolanka trojnika i zaworka razem z wężem od niego odkręcając korek oleju nic się nie dzieje. Ani nie podskakuje ani nie zasysa ze nie mogę wyciągnąć korka na oddalonym silniku. Jak powinien się zachowywać korek do wlewania oleju przy dobrej odmie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma podskakiwać, a zaworek jednokierunkowy było zostawić ori. Chyba, że kupiłeś taki.

Edytowane przez przem8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...