Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Felgi do a4 b6


dandaniel030

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, jestem tu nowy, dosłownie kilka miesięcy temu kupiłem sobie auto, a4 b6 avant z silnikiem 1.9 bke. Nie ma co się rozpisywać bo temat jest dość krótki i chyba dość prosty ale nie do końca jestem pewny, postanowiłem więc zapytać kogoś kto się zna albo przerobił podobny temat. 
 

WWW.EASTCOASTALLOYS.COM

Vice V3 Directional alloys


w linku powyżej są felgi które chciałbym założyć do swojego auta, wiem już że bedę potrzebował pierścienie centrujące 72.6 mm na 57.1mm,  rozstaw śrub 5x112 się zgadza, jedyne czego nie jestem pewny to et które wynosi 42mm.

Panowie i Panie, czy bedę potrzebował jakichś dystansów do zamontowania takich felg? I druga sprawa, jeśli bedę już musiał założyć dystanse czy nie będzie to jakoś kolidowało z pierścieniem centrującym ? 
Pytanie może troche głupie, z góry przepraszam i również z góry dziekuję za pomoc. 
Pozdrawiam wszystkich serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny zestaw na lato w 19 calach. Pierścienie centrujące z redukcją otworu  wchodzą dość ciasno więc problemu z tym nie ma . Po założeniu kół i przejechaniu kilku kilometrów zawieszenie się ułoży i wtedy możesz dobrać sobie dystanse aby wypchnąć koła na zewnątrz nadkoli.

Felgi z linku maja wewnętrzny rant i są czarne więc optycznie bedą wyglądać na mniejsze , lepiej wyglądałyby 19ki.

Edytowane przez dekiel 13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rob@k dziękuję za odpowiedź.

@dekiel 13również dziękuję za pomoc, myślałem o 18 calowych felgach ze względu na to że prawdopodobnie później będę chciał obniżyć trochę zawieszenie żeby nabrało to jeszcze więcej wyglądu,. I myslalem że 19 mogą być już trochę za duże ale w sumie wtedy opona ma też niższy profil i chyba całość będzie wyglądała tak samo. Okej, dziękuję raz jeszcze i pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...