Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wymiana wkładu stacyjki w Audi A4 B6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.Popsuła mi się wkładka stacyjki,kupiłem używaną i mam w związku z tym pytanie.Czy musze ze starej wkładki przełożyc ten plastik który jest w koło stacyjki,to jest chyba imobilajzer ? Jezeli tak to jak to ustrojstwo się ściaga , pytam bo próbowałem i nie chcialo zejsc a nie chce tego polamac.Dziekuje z gory za pomoc.

Opublikowano

Nie musisz a nawet się nie da - to tylko antena 

Opublikowano
  • Autor
16 minut temu, Banan napisał:

Nie musisz a nawet się nie da - to tylko antena 

Czyli mam założyć nową wkładke,przełożyć pestke ze starego kluczyka i powinno dzialac tak ? 

 

Opublikowano
44 minuty temu, karol1505 napisał:

Czyli mam założyć nową wkładke,przełożyć pestke ze starego kluczyka i powinno dzialac tak ? 

 

Masz tylko odpiąć przewód od anteny immo i przełożyć stacyjke. Grot nowy zakładasz do swojego pilota. Oczywiście wkładkę do drzwi również masz?

Edytowane przez pila24

Opublikowano
  • Autor
19 minut temu, pila24 napisał:

Masz tylko odpiąć przewód od anteny immo i przełożyć stacyjke. Grot nowy zakładasz do swojego pilota. Oczywiście wkładkę do drzwi również masz?

Ja zakupilem uzywaną samą stacyjke,z niej przełoze samą wkładke i będe miał 2 klucze,jeden do odpalania drugi do drzwi.

To jeszcze pytanie mam,zakładam nową stacyjke a ze starego scyzoryka nie musze nic przekładać,zadnej pestki ? Pytam bo pierwszy raz to robie

Opublikowano

Dokładnie tylko grot przekładasz 

Opublikowano
  • Autor
26 minut temu, Banan napisał:

Dokładnie tylko grot przekładasz 

Dziękuje Panowie za pomoc,życie mi ratujecie :).Pozdrawiam i miłego dnia życzę.

Opublikowano
3 godziny temu, karol1505 napisał:

Ja zakupilem uzywaną samą stacyjke,z niej przełoze samą wkładke i będe miał 2 klucze,jeden do odpalania drugi do drzwi.

A tak w ogóle to jakie masz objawy uszkodzenia tej stacyjki? Bo czasami pada mechanizm blokujący stacyjki,a sama wkładka może być ok. Przełóż pierw wkład ze swojej do tej zakupionej i sprawdź jak działa. Poza tym wykręcić stacyjke jest nieco ciężko z uwagi na śruby zrywalne które musisz naciąć.

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, pila24 napisał:

A tak w ogóle to jakie masz objawy uszkodzenia tej stacyjki? Bo czasami pada mechanizm blokujący stacyjki,a sama wkładka może być ok. Przełóż pierw wkład ze swojej do tej zakupionej i sprawdź jak działa. Poza tym wykręcić stacyjke jest nieco ciężko z uwagi na śruby zrywalne które musisz naciąć.

Zacina się,czasami w ogóle nie mozna przekręcic,wkładka na 100% bo ją wyjąlem i sie blokuje,a zacząłem od wymiany kostki :)

Opublikowano
50 minut temu, karol1505 napisał:

Zacina się,czasami w ogóle nie mozna przekręcic,wkładka na 100% bo ją wyjąlem i sie blokuje,a zacząłem od wymiany kostki :)

Takie blokowanie to właśnie wina stacyjki zazwyczaj,tego bolca blokującego. 

Opublikowano

no te śruby zrywane są upierdliwe  :kox:

  • 2 lata później...
Opublikowano

Ja właśnie też z tym walczę. Powiedz mi kolego jak wyjales ta wkładkę? Ja się z tym szarpie i nic nie idzie 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.