Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Eibach pro kit a amortyzatory

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.
Auto to audi a5 2008 3.0 tdi zawieszenie 1 BE. Zalozylem sprezynych eibach pro kit -25/20 na slabe juz amorki ale wtedy nie bylo wyjscia.
Auto zaczelo plywac w zakretach i zle sie prowadzi, ponoc seryjne amortyzatory spelniaja swoja role i prowadzenie jest duzo lepsze. Mysle nad seria sachs 313 364 alternatywnie bilstein b8 ale to juz cena prawie 70% wieksza. Ktos poradzi czy seryjne amorki faktycznie sie nadaja?

Opublikowano
23 minuty temu, DamianQ97 napisał:

Witam.
Auto to audi a5 2008 3.0 tdi zawieszenie 1 BE. Zalozylem sprezynych eibach pro kit -25/20 na slabe juz amorki ale wtedy nie bylo wyjscia.
Auto zaczelo plywac w zakretach i zle sie prowadzi, ponoc seryjne amortyzatory spelniaja swoja role i prowadzenie jest duzo lepsze. Mysle nad seria sachs 313 364 alternatywnie bilstein b8 ale to juz cena prawie 70% wieksza. Ktos poradzi czy seryjne amorki faktycznie sie nadaja?

seryjne 1BE (lub ich odpowiedniki) tak, nadaja sie, choc lepiej bedzie do dzialac z 1bv/1bd :)

Opublikowano
  • Autor

Obecnie mam 1Be, z tym ze auto to a5 a nie a4. Mysle wlasnie bo nie wiadomo jak dlugo jeszcze autko bede mial moze rok,moze dwa lata a ladowac komplet przod bilsteina b8 gdzie pewnie po czasie bedzie trzeba tył i wydawac 2,5k mi sie nie usmiecha gdzie moge po prostu kupic ori jakie byly za ok 550zl i powinienem sie cieszyc lepszym prowadzeniem przez samo obnizenie auta

Opublikowano
28 minut temu, DamianQ97 napisał:

Witam.
Auto to audi a5 2008 3.0 tdi zawieszenie 1 BE. Zalozylem sprezynych eibach pro kit -25/20 na slabe juz amorki ale wtedy nie bylo wyjscia.
Auto zaczelo plywac w zakretach i zle sie prowadzi, ponoc seryjne amortyzatory spelniaja swoja role i prowadzenie jest duzo lepsze. Mysle nad seria sachs 313 364 alternatywnie bilstein b8 ale to juz cena prawie 70% wieksza. Ktos poradzi czy seryjne amorki faktycznie sie nadaja?

daj VIN auta, coś dopasujemy

Opublikowano
  • Autor
Teraz, Dev napisał:

daj VIN auta, coś dopasujemy

WAUZZZ8T08A017383

Opublikowano

przód - 8T0 413 031 AF

tył - 8T0 513 035 M

chyba ze chcesz 1BV to:

przód - 8T0 413 031 Q

tył - 8K0 513 035 L

Edytowane przez Dev

Opublikowano
  • Autor
6 minut temu, Dev napisał:

przód - 8T0 413 031 AF

tył - 8T0 513 035 M

czyli właśnie SACHS 313 364, taki też mam obecnie założony. Pytanie czy faktycznie one dadzą radę

Opublikowano
2 minuty temu, DamianQ97 napisał:

czyli właśnie SACHS 313 364, taki też mam obecnie założony. Pytanie czy faktycznie one dadzą radę

bez problemu

Opublikowano
  • Autor
7 minut temu, Dev napisał:

bez problemu

Lepszy bedzie od wersji sline 1BV 8T0 413 031 Q czy 1BE tzn 8T0 413 031 AF.
Biorac pod uwage ze tyl mam zwykly od 1BE

Opublikowano

co nie załozysz to i tak bedzie lepiej od tego co jest teraz

Opublikowano
  • Autor
9 minut temu, Dev napisał:

co nie załozysz to i tak bedzie lepiej od tego co jest teraz

Ok to skusze sie na nowe sachsy, bo obecne sa bardzo slabe to mam nadzieje ze jak wymienie bedzie sie duzo lepiej prowadzic i nie plywac w zakrecie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.