Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dusi się na benzynie na zimnym i ciepłym silniku

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam problem z audi a4 b5. Audi ma problem na benzynie jak dodaje gazu czy to na zimnym czy na ciepłym auto dusi i strzela coś pod maską czekam kilka minut pod blokiem zanim się przełączy na gaz. Na gazie chodzi idealnie nic się nie dzieje. Gdy w trakcie jazdy przełączę auto na benzynie jeszcze w miarę jakoś chodzi chodź nie ma tej mocy co powinien. POMOZCIE

 WYMIENIONE : swiece,kable ,aparat zapłonowy,filtr powietrza i paliwa

 

 

 

 

  • 5 tygodni później...
Opublikowano

u mnie tak się działo na gazie, wymienili mi dysze na większe.

Opublikowano
5 godzin temu, Netsuu98a napisał:

u mnie tak się działo na gazie, wymienili mi dysze na większe.

Toś mu udzielił rady, piszę że na gazie śmiga dobrze.

A widzę że Ty tu też temat z jakimś szarpaniem i brakiem mocy założyłeś,  więc nie jestem pewien czy to że założyli Ci większe duże to też takie dobre rozwiązanie problemu było/jest. Ale to już jakby inna historia.

A co do problemów autora to radzi bym na początek dobra diagnostę zrobić.

Opublikowano
2 godziny temu, Pieterb napisał:

Toś mu udzielił rady, piszę że na gazie śmiga dobrze.

A widzę że Ty tu też temat z jakimś szarpaniem i brakiem mocy założyłeś,  więc nie jestem pewien czy to że założyli Ci większe duże to też takie dobre rozwiązanie problemu było/jest. Ale to już jakby inna historia.

A co do problemów autora to radzi bym na początek dobra diagnostę zrobić.

Założył takie jakie powinny być ponieważ miałem założone zbyt małe :)

Opublikowano

Zobacz czy będzie problem, gdy poluzujesz korek wlewu paliwa.

Ja tak miałem, gdy szwankował zawór odprowadzania par paliwa.

 

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Ja gdzieś wyczytałem że może to być czujnik 

 

"Najprawdopodobniej będziesz mieć uszkodzony czujnik temperatury i odczytuje on, że silnik jest zimny i za dużo mieszanki idzie i wtedy silnik zalewa i nie chce odpalić. Wymiana czujnika może pomóc, a jak nie, to wtedy jeszcze trzeba zrestartować komputer, tzn. taki przypadek widziałem w VW, ale tutaj może być podobnie."

 

Opublikowano

Ciśnienie paliwa sprawdź. Pewnie pompa niedomaga.

Opublikowano

u mnie przestał odpalać po nagraniu filmiku odpuściłem mu wcześniej odpalał za 2-3 razem

kuzyn miał mi pożyczyć OBD może by coś pokazało na razie nie wiem co mu jest

 

 

Opublikowano
2 godziny temu, AudiA4B51995 napisał:

u mnie przestał odpalać po nagraniu filmiku odpuściłem mu wcześniej odpalał za 2-3 razem

kuzyn miał mi pożyczyć OBD może by coś pokazało na razie nie wiem co mu jest

 

 

Immobilizer 

Opublikowano
22 minuty temu, Patrykbfb napisał:

Immobilizer 

Dodam że ma czasami tak że nawet jak kluczyk jest w stacyjce to zamyka się i włącza się alarm i szybko wciskam na pilocie by wyłączyć i odblokować drzwi czy to też od tego?

Opublikowano

Immo a centralny zamek to dwa inne moduły (chyba) z tym że ci auto gaśnie to na 100% immobilizer bo ci nawet kontrolka miga a powinna gasnąć całkiem. Jak masz drugi kluczyk to spróbuj z drugiego klucza odpalić. Być może z tego nie zczytuje. Jeżeli drugi kluczyk też nie zadziała to najlepiej usunąć całkiem immo z ECU bo może to być tańsze niż jego naprawa.

Opublikowano

Mam tylko jeden kluczyk czasami odpala z tego kluczyka zaczęło się to robić po zakupie auta i przejechaniu ok 500km

 

Ile kosztuje usuniecie immo z ecu? I czy sa jakieś inne rozwiązania?

Opublikowano
Godzinę temu, AudiA4B51995 napisał:

Mam tylko jeden kluczyk czasami odpala z tego kluczyka zaczęło się to robić po zakupie auta i przejechaniu ok 500km

 

Ile kosztuje usuniecie immo z ecu? I czy sa jakieś inne rozwiązania?

Usunięcie 150-300. Inne rozwiązania To zależy co jest uszkodzone może ta cewka w stacyjce co zczytuje z klucza lub coś innego.

Opublikowano

Ktos na innym forum pisał by pod kierownicą odszukać kostke od petli immobilazera i ją rozpiąć wyczyścić i ponownie połączyć tylko nie wiem gdzie dokladnie sie znajduje by to zrobić 

Opublikowano

Odlaczylem aku na godzinę i odpala od strzala jutro wjade na kanał i zobacze pod nim czy czegos nie obtarlem będąc w warszawie bo raz zdarzyko mi się przejechać przez spowalniacz na 2 i było słychać obtarcie.

 

I poszukam tej kostki i zobacze czy wszystko z nia okay 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.