Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

AVF odpala i zaraz gaśnie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam jak na filmie, nowa pompa vacum, podmieniane czujniki wału i wałka, podmienione przekaźniki pompy i komputera na podszybiu, nowy filtr paliwa, zawsze odpala tak samo od pól obrotu i gaśnie. Błedów brak. Klapa gasząca w pozycji poziomej w momencie uruchomienia i wtedy kiedy gaśnie silnik.

Kontrolka od immo gaśnie jak widać na filmie,

Stało się to po dłuższym postoju (zmieniałem sprzęgło i zawieszenie przód ).

Jutro podmieniam kostkę stacyjki może jeszcze jakieś pomysły podrzucicie?

 

Edytowane przez sieergiej

Opublikowano

kostka stacyjki jak najbardziej może być.

Opublikowano

Brzmi jakby mu paliwa zabrakło. Czy przy drugim kręceniu odpala od razu? Czy wymieniałeś plastikowy trójnik/zawór na filtrze paliwa i poprawnie założyłeś oringi? Czy pompkę paliwa w baku słychać przez chwilę po przekręceniu kluczyka?

Zrób logi bipów i korekcji przy odpalaniu.

Edytowane przez bobikos

Opublikowano
  • Autor

Tak przy każdym kręceniu odpala od razu czy zimny czy ciepły, trójnik był wymieniany rok temu, tak słychać pompę w baku, wydaje mi się że coś z prądem będzie, korekcje wtrysków wrzucę jutro.

Opublikowano
  • Autor

Albo dziś

LOG.TUNEZILLA.COM
LOG.TUNEZILLA.COM

 

Opublikowano
  • Autor

I to nie kostka stacyjki podmieniłem i to samo

Opublikowano
15 minut temu, sieergiej napisał:

I to nie kostka stacyjki podmieniłem i to samo

Przez kostkę stacyjki to by nie chciał odpalić w ogóle. U Ciebie pali i po chwili gaśnie, jakby brakło mu paliwa.

Opublikowano

Czyżby Pompowtrysk zdechł.

Opublikowano
  • Autor

To by Vag pokazał błąd a tu nic czyżby jakieś odcięcie zapłonu ? Jest jakiś alarm tylko muszę zlokalizować centralkę.

Opublikowano
  • Autor

Zrobiłem, chodzi, wywala jeszcze bład g28, przyczyną była wtyczka na klemie + 8z0941824c z bezpiecznikiem, wszytkie styki mocno zaśniedziały po postoju, wyczyściłem i jest ok

Edytowane przez sieergiej

Opublikowano
11 godzin temu, sieergiej napisał:

Zrobiłem, chodzi, wywala jeszcze bład g28, przyczyną była wtyczka na klemie + 8z0941824c z bezpiecznikiem, wszytkie styki mocno zaśniedziały po postoju, wyczyściłem i jest ok

Czyli jednak problem prądowy:D

Opublikowano

To wyczyść też styki na rodzielaczu +12V za mce oraz duże bezpieczniki zlokalizowane w tej okolicy.

Opublikowano
  • Autor
W dniu 23.05.2022 o 21:49, bobikos napisał:

To wyczyść też styki na rodzielaczu +12V za mce oraz duże bezpieczniki zlokalizowane w tej okolicy.

Też sprawdzę jak to wygląda dzięki za poradę.

Opublikowano
  • Autor

I znalazłem ostateczną przyczynę czemu wywalało błąd czujnika położenia wału, za mocno dokrecony czujnik.

Przy którejś z kolei podmianie czujnika już nie chciało mi się dokręcać tej śruby trzymającej czujnik i tylko go wcisnąłem i odpalił od strzała , nie wywala błędu chodzi jak nówka.

 

Edytowane przez sieergiej

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.