Skocz do zawartości
IGNOROWANY

S-Tronic 2.0 TFSI Q - Problem


Mateov97

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Pisze z prośba o nakierunkowanie przyczyny problemu z dwusprzęgłowką. Kilka miesięcy temu kupiłem s-tronica skrzynia chodziła idealnie, lecz po paru tyg pare raz lekko przymulila, wiec stwierdziłem ze umówię się na pełny serwis skrzyni. W dniu w którym wyjeżdżałem do warsztatu auto przeciągało bieg i w końcu coś mocno strzeliło, zdarzyło się potem tak jeszcze z 2x aż wyskoczyła kontrolka awari hamulca, trakcji i na końcu skrzyni. Wysiadłem i plama oleju. Następnie doholowalismy samochód do warsztatu. Po rozbiórce okazało się ze jest tylko 500ml w skrzyni, a winowajca był przewód od chłodnicy oleju który doprowadza olej do skrzyni. Przewód wymieniony, zalany nowy olej, filtry. Samochód nie faluje, biegi zmienia prawidłowo, ale jest ogromny rezonans niezależnie czy zimny czy jade czy stoję (największy na „P”). Dodatkowo przy cofaniu jakby lekko się dusił i miał za chwile zgasnąć. Czy te mocne strzały mogły rozsypać dwumas, czy raczej dwumas nie ma wpływu na każdy z trybów jazdy? Kiedyś miałem walnięty dwumas ale to stukało na zimnym i tyle. Wiem ze jest uszkodzona podpora poduszki skrzyni, ale wątpię żeby to odpowiadało za taki rezonans, zelaszcza ze ta podpora już chyba wcześniej była do wymiany. 
 

ktos nakierunkuje co posprawdzać? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, krzychuG napisał:

11r udokumentowane 140tyś

O czym ty gościu mówisz? Widziałeś post ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...