Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Radio r-nse A4b6 problem z uruchomienie po zakupie. zły PIN


Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Mam problem z radiem z tytułu. radio uruchamia sie ale potrzebuje kodu(PIN). Po zakupie PINU z alledrogo po tym jak podałem numer radia które się wyświetliło niestety pojawia się informacje o nieprawidłowym kodzie. Moje pytanie macie jakieś pomysły jak można sobie poradzić w tym temacie. 

Z góry ślicznie dziękują za wszelkie sugestie, a najlepiej jakby ktoś z terenów Lodzi byłby wstanie pomóc

kod rnse.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko specjalny serwis, który po zdjęciach plomb (nie naruszonych) za 20-30 zł poda odpowiedni kod do radia. Nie dostałeś kodu do radia wraz z nim samym? Nie jest kradzione czasem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Killer1987 napisał:

Hej,

Mam problem z radiem z tytułu. radio uruchamia sie ale potrzebuje kodu(PIN). Po zakupie PINU z alledrogo po tym jak podałem numer radia które się wyświetliło niestety pojawia się informacje o nieprawidłowym kodzie. Moje pytanie macie jakieś pomysły jak można sobie poradzić w tym temacie. 

Z góry ślicznie dziękują za wszelkie sugestie, a najlepiej jakby ktoś z terenów Lodzi byłby wstanie pomóc

kod rnse.jpg

Jeżeli był grzebany eeprom to numer może być błędny i nie da się po kodzie wówczas odblokować. Możliwe też że ten serwis to jakaś ściema, ja na zawsze odblokowuje na poniższej stronce i nigdy nie było problemu.

 

Edytowane przez pila24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Dzięki za informacje. Spróbuje na tej stronie, ale probowałem na 2 różnych serwisach i podawali ten sam PIN. Spróbuje jeszcze na tym moze sie uda. Znak ktoś może serwis w woj. Łodzkim gdzie można wykonać taka usługę wczytania z eprom i odyzskanie kodu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kradzione nie jest gdyż znam auto w którym to radio normalnie działało. Ale on miał przypisane do nadwozia. Kupiłem również drugie radio, ale tam jest jakaś dziwna sytuacja gdyż po uruchomieniu nie wyświetla się numer radia tylko opcja wpisania PIN-u którego niestety nie posiadam. Zna ktoś serwis w okolicy Łodzi który robi tego typu odczyty po epromie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Killer odblokowałeś radio?

Mam do kupienia RNS E bez kodu i boję się że będzie problem z odblokowaniem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, 44tery napisał:

Killer odblokowałeś radio?

Mam do kupienia RNS E bez kodu i boję się że będzie problem z odblokowaniem.

 

Szansa 1 do 1000 że nie odblokuje kodem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, pila24 napisał:

Szansa 1 do 1000 że nie odblokuje kodem

Ciekawi mnie czy znalazł w Łodzi serwis gdzie sczytali kod z epromu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, 44tery napisał:

Ciekawi mnie czy znalazł w Łodzi serwis gdzie sczytali kod z epromu

 

W rnse połowa kodu siedzi w eepromie,drugą część kodu generuje procek. Więc to nie takie proste z rnse wyciągnąć kod.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...