Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z szybą pasażera


max222

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Mam problem jak w temacie nie działa sterowanie szybą z panelu pasażera oraz brak podświetlenia tego przycisku i brak światła ostrzegawczego w tapicerce drzwi.Natomiast z panelu kierowcy można ją opuszczać jak i zamyknąć.Kable w gumowym peszlu całe miesiąc temu wymieniane z tzw.zestawu naprawczego.Komunikat na fisie o otwarciu jak i zamknięciu jest ok prawidłowe jest działanie lampek w podsufitce gdy zamykam i otwieram te drzwi.Podczas zamykania jak i otwierania z pilota prawidłowa reakcja i mrugnięcie kierunkami.Domykanie szyb z pilota działa po podłączeniu vcds pokazuje błąd 01802 światło ostrzegawcze drzwi strona pasażera W36 57-10 usterka w obwodzie elektrycznym-sporadyczny.Tylko gdzie  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiązka sprawdzana trzy razy pod kątem wizualnym jak i przejść miernikiem i wszystko jest ok.Na forum znalazłem taką info Błąd 01332 oraz 01802 są ze sobą powiązane, bo sterownik j387 to "sterownik do podnoszenia szyby", a przez niego idzie informacja do lampki ostrzegawczej.Tylko ja mam błąd 01802 tego 01332 nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiązka sprawdzana trzy razy pod kątem wizualnym jak i przejść miernikiem i wszystko jest ok.Na forum znalazłem taką info Błąd 01332 oraz 01802 są ze sobą powiązane, bo sterownik j387 to "sterownik do podnoszenia szyby", a przez niego idzie informacja do lampki ostrzegawczej.Tylko ja mam błąd 01802 tego 01332 nie ma  Problem rozwiązany po sprawdzeniu wszystkich kostek winowajcą okazała się wtyczka do zamka drzwi była lekko poluzowana.Zmyliły mnie na naprowadzenie komunikaty na fisie jak i reakcja lampek w podsufitce gdyż były prawidłowe.Dlatego wykluczyłem błąd zamka oraz znajdującego się w nim microswitcha ale dzięki za porady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...