Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Błąd 65535 A4 B6 1.8 BFB


Dbaluch

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów , co to za błąd ?  Nie można go skasować , czy dobrze myślę że dotyczy on uszkodzonego sterownika nawigacji ? 

Screenshot_20220626_083757_com.voltasit.obdeleven.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem luknąć iniby działa , można wpisać adres jest  start stop  szczałka też się pokazuje ale nic więcej nie powiem bo jest po niemiecku a ja  tego języka nie ogarniam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpisz adres i naciśnij ma Zielführung starten (jak jest gdzieś widoczne), powinno wtedy rozpocząć nawigowanie do wpisanego celu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ale co wogóle jest zepsute lub co trzeba by wymienić żeby ten błąd zniknoł.? Tylko pytam , wiem że  kolega to nie wróżbita Maciej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na podstawie tych informacji, które podałeś nie można stwierdzić co. Wkleiłeś błąd świadczący o usterce nawigacji ale nie jesteś w stanie określić czy nawigacja funkcjonuje. Jeżeli nie funkcjonuje to nadaje się do wymiany/naprawy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn chyba sam sterownik ten co jest w gaźniku w boczku  tak ?  Lukałem i nie są te sterowniki aż tak drogie więc trzeba kupić w ciemno i przełożyć , no chyba że ktoś napyplał w ustawieniach i tam jest problem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuć pełny autoscan bo na zdjęciu z błędem jakie wkleiłeś nie widać nawet nr. części ani żadnych dodatkowych informacji. Jak masz to wykonaj to vcdsem a nie obd11.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mam vcds  , vcds pokazuje numer części która jest uszkodzona ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vcds pokazuje nr. części, wersję softu oraz kilka innych informacji danego urządzenia, w którym zapisany jest błąd. Wykonaj pełny autoscan tym obd11 i go tu wrzuč. Powinno w nim też być trochę więcej informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuuu zrobiłem pełen skan ale nie wiem jak to kuźwa tu wkleić , mam możliwość wysłać na pocztę lub email

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wejdziesz w sterownik nawigacji jest tam przycisk info, zaraz nad przyciskiem błędy. Jak na niego klikniesz powinno pokazać informacje dotyczące urządzenia.

Screenshot_20220626-133106_YouTube.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz nr. części nawigacji, którą masz u siebie 4B0919887E. Jeżeli okaże się, że jest usterka i nie funkcjonuje jak należy to takiej musisz szukać.

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok rozumiem , dzisiaj jeszcze doszedł dodatkowy błąd który jest chyba piwiązany z tym pierwsxym6

Screenshot_20220626_202253_com.voltasit.obdeleven.jpg

Screenshot_20220626_202317_com.voltasit.obdeleven.jpg

Screenshot_20220626_202333_com.voltasit.obdeleven.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawigacja nie komunikuje się z zegarami. Najprawdopodobniej masz rzeczywiście usterkę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj jak  lukałem to banglało ale  w obdeleven  widnieje jako  błąd Sporadyczny więc  raz może banglac a raz nie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...