Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mapy MIB w Audi A4 B9

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To jak pachtowałeś?

Aktywatorem Congo?

Opublikowano

tak aktywator Congo 

Opublikowano

Później Patch 

 

Opublikowano

No ale aktywator to jest patch, więc co masz na myśli pisząc "później patch"?

Opublikowano
23 minut temu, BRUNO napisał(a):

poza tym mam problem z wejsciem w green menu 

W tej jednostce nie musisz nic działać w zielonym menu. Dlatego chcesz tam wejść?

 

Opublikowano

najpierw wgrałem Congo , później wgrałem K0137.

Opublikowano

Ok. To zrobiłeś odwrotnie. Najpierw wgrywa się wersję softu (czyli w tym przypadku wgrałeś soft K0137) i dopiero wgrywa się na niego patch (aktywatorem Congo czy raczej Kongo). Następnie musisz mieć urządzenie diagnostyczne (np. VCDS) aby uruchomić w sterowniku 5F nawigację i Android Auto czy CarPlay.

Na samym końcu wgrywa się mapki.

 

Co do wersji softu masz przestarzały. Są nowsze K0471 -> P1242 -> P2035 

i w tej kolejności powinny być aktualizowane. Możesz podnieść ale nie musisz. Możesz wgrać teraz patch, ściągnąc mapki, wrzucić na kartę SD i  powinno ruszyć.

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano

Dzięki za odpowiedz. 

Wiec ja zrobiłem tak jak pisałem Congo -> Soft K0137-> aktywacja VCDS i wszystko się zgadza mam dostęp do Audi Smatphone. Mam tylko problem z mapami gdyż obecnie mam mapy na karcie SD i muszę ogarnąć taką wersję. 

A możesz wrzucić link do takich map na SD ?

Co do podniesienia softu to zrobię aktualizację na wyższy , tylko pytanie czy mogę odrazu wskoczyć na ten P2035 czy musze po kolei zaczynając od niższej ?

Opublikowano

Podniesienie softu musisz wykonać w kolejności tak jak wyżej napisałem.

Mapki ściągniesz na MIB Solution.

Opublikowano

OK. Dzięki wielkie za pomoc.

Właśnie ściągam dla swojej wersji czyli MHS2 mapy 2023/2024 P330_N60MIBScale... 

I to przegrać na kartę  wystarczy ? 

Opublikowano

Tak, wrzucasz na kartę i jeżeli jednostka jest spatchowana to powinno ruszyć.

Opublikowano

OK. Dzięki za odpowiedz. po południu będą  testy 

Opublikowano

A pytanie mam jeszcze czy ten najnowszy soft będzie już  miał te kolorowe ikony stacji radiowych ? Czy trzeba to jakoś inaczej dograć ? 

Opublikowano

W jednostkach Harman (czyli tej dużej nawigacji) dopiero od wersji softu 3344 jest możliwość wyświetlania logo stacji radiowych. Całkiem możliwe, że w Twojej jednostce też ale dopiero od wyższej wersji softu będzie to możliwe. Nie pamiętam właśnie jak to z Delphi było. W tym celu należy także zmienić jedną wartość w adaptacjach VCDSem albo innym narzędziem diagnostycznym.

Opublikowano

a mógłbyś coś więcej w tej kwestii ? w 5F adaptacja bajt ? wartość ? 

 

 

Opublikowano

Wchodzisz w sterowniku 5F w adaptacje, nie w kodowania, i wyszukujesz adaptację:


IDE03471-ENG126993- Konfiguracja pojazdu-Station_Logo_DB_Mode


zmieniasz wartość na aktywne, zatwierdzasz i wychodzisz. Po zmianie adaptacji przeprowadzasz reboot jednostki.

 

Opublikowano

super dzięki . 

Opublikowano

i lipa mapy sciagniete wypakowane zipem na karte i nie dziala.... może to byc wina tego starego softu?

Opublikowano

Nie. Nie działa bo zrobiłeś w odwrotnej kolejności. Musisz jeszcze raz akrywatorem aktywować.

Opublikowano

nawt na tej wersji sofu jesze raz aktywatorem?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.