Jump to content
IGNORED

Audi A4 B5 AVANT 1.9 TDI 2001 AJM - podgrzewane lusterka

adam749
 Share

Recommended Posts

Witam.

Dotychczas miałem zainstalowane wkłady lusterek bez podgrzewania, ale zauważyłem we wnętrzu lusterka jakieś kable, prawdopodobnie do podgrzewanych wkładów. Sprawdziłem czy jest w nich napięcie po zapłonie (wraz z włączonym podgrzewaniem szyby) i niestety brak. W opisie bezpieczników pod poz. 9 widnieje "Spiegel", czyli ma się rozumieć, że chyba właśnie ich podgrzewanie, bo tak wynika z opisów w Internecie, ale na tablicy nie ma w tym miejscu bezpiecznika - jak próbuje go włożyć to luźno lata, jakby nie było w środku konektorów. 

W Internecie znalazłem trochę informacji - że napięcie pojawia się dopiero przy +5*C na FISie (aktualnie mamy lato +40*C, więc ciężko sprawdzić), lub że ktoś opisał przypadek kabli widmo, które owszem fizycznie są wyprowadzone w lusterko, ale nigdzie nie są podłączone do źródła zasilania i trzeba się bawić, znalazłem też, że zasilanie powinno być cały czas, a lusterka mają termostaty...

Posiadam Audi A4 B5 AVANT 1.9 TDI 2001 AJM. Spotkał się ktoś z takim przypadkiem w tym roczniku? Może da się to jakoś w VAGu sprawdzić?

Pozdrawiam.

masz kabelki tylko w samym lusterku do wtyczki lusterka - brak wiązki w drzwiach i w desce rozdzielczej - musisz dołożyć i najlepiej podpiąć się pod ogrzewanie szyby tylnej