Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Felga 9,5 cala

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

podepne sie troche pod temat jesli mozna...jaki nie modem zrobi co trzeba :cool: szukam A4 B5 sedan a w domu leza mi juz felgi 17" 9.5cala szerokie kazda...jakie wedlug was wrzucic opony zeby nie bylo problemu z nadkkolami :question: (zawieszenie bedzie gwintowane)prosze o odp

[ Dodano: 03-04-2007, 12:28 ]

podepne sie troche pod temat jesli mozna...jaki nie modem zrobi co trzeba :cool: szukam A4 B5 sedan a w domu leza mi juz felgi 17" 9.5cala szerokie kazda...jakie wedlug was wrzucic opony zeby nie bylo problemu z nadkkolami :question: (zawieszenie bedzie gwintowane)prosze o odp

[ Komentarz dodany przez: pre_pl: 03-04-2007, 13:00 ]

wydzielone, 9,5 cala to co innego niż 7 ;)

Opublikowano

Kolego jestes pewien tych 9,5 ".

Na to wejdzie prawdopodobnie najmniej 285 :eek:

A co z nadkolami bo w :a4fan: 255 to juz problemik :lol:

Opublikowano

Krykus przy gwincie nie ma problemu z żadnym rozmiarem z nadkolami

Opublikowano

Nie, k....de u kumpla jakos dziko to wyglada a ma z tylu 255 i wystaja chyba troche,

Ale cuz sprzeczas sie nie bede bo w tym aucie nie mam doswiadczenia co do gumek. :redface:

Ale nie zaduze gumy te 285.

Opublikowano
  • Autor

spoko 9.5 nic strasznego widzialem na takich opony 215/40 byla troche naciagnieta (delikatnie) ale mysle np. dac tam 225/40,225/45 ewetualnie 235.... wejda spokojnie tylko jak to bedzie z nadkolami itp

spedyt---no gwint bedzie ale nie chce miec za duzej lukni miedzy opona a nadkolem...

Opublikowano

No troszke kiepsko chyba \______/ :wink:

Rancik feli poleci jak nic :lol:

Opublikowano
235.

co najmniej :twisted:

Opublikowano
  • Autor
235.

co najmniej :twisted:

czyli 235/40 ? i ewetualnie w gore tak ? nie bedzie efektu /....\ czy na odwrot....

Opublikowano

zaloz 235 :wink:

Opublikowano
  • Autor
zaloz 235 :wink:

a czy profil...bedzie mial znaczenie miedzy 40 a 45

Opublikowano
Nie, k....de u kumpla jakos dziko to wyglada a ma z tylu 255 i wystaja

To zależy, jakie mają ET, ono decyduje ile felga wystaje, a ile się chowa...

Czy będzie obcierała o nadkole (zewnętrznym rantem), a może o elementy zawieszenia (wewnętrznym).

Tu na Forum już było o tym wskaźniku (wartości) ET.

Poszukaj...

Opublikowano
  • Autor

ET maja 41 mozesz sie dalej teraz wypowiedziec albo kots

Opublikowano

Tak na szybko policzyłem, że w stosunku do felgi 16"/7"/ET45, ta Twoja fela (z uwzględnieniem ET) pójdzie około 3.6cm na zewnątrz, i około 2.8cm do środka, i śmiem twierdzic, że wogóle ciężko było by to upchnąc :exclaim:

Po mojemu daj se spokój z tak szeroką felgą, na którą trzeba by założyc conajmniej 245/40/17 coby to jako tako wyglądało.

Pozdrawiam!

Opublikowano

Piotrek(BoLeK), a jaki silnik chcesz mieć :question: te felgi mają 230mm szerokości to 235 opona będzie spoko. ale czy skręcisz to nie mam pojęcie. niemcy montują takie fele czasami to poszukaj np. na ww.a4-freunde.de :twisted:

Opublikowano
te felgi mają 230mm szerokości to 235 opona będzie spoko

A nie będzie miała przypadkiem tyle: 9,5"x25,4mm=241,3mm :wink:

A nawet więcej, bo o ile się nie mylę 9,5" to szerokośc osadzenia, a do tego dochodzą jeszcze ranty.

Pozdrawiam!

Opublikowano

może i tak , myślałem że cal ma 2,45a nie 2,54 :) czeski błąd :twisted: no to oponki 255 musisz dać, nie ma totamto :D

Opublikowano

Może Ci to pomoże jakoś obrazowo naświetlić te wartości (wielkość, szerokość, ET, itd):

Ja mam u siebie 18``x 8`` i do tej felgi "akurat" jest szerokość 225-235 (o te dugie trudniej).

ET35 przy tym rozmiarze jest również "akurat", bo jest delikatny odstęp między elementami zawieszenia a ranten nadkola błotnika od wewnątrz...

Proponuję (jeśli to możliwe) założyć samą felgę na piastę koła i pomierzyć, czy w ogóle wejdzie? Potem martwić się dalej co z oponą.

Opublikowano
spoko 9.5 nic strasznego widzialem na takich opony 215/40 byla troche naciagnieta (delikatnie) ale mysle np. dac tam 225/40,225/45 ewetualnie 235.... wejda spokojnie tylko jak to bedzie z nadkolami itp

spedyt---no gwint bedzie ale nie chce miec za duzej lukni miedzy opona a nadkolem...

chyba źle kombinujesz, mam felgę 8" a opona 225 jest na niej tak rozciągnięta jak guma od majtek :twisted:

Opublikowano
spoko 9.5 nic strasznego widzialem na takich opony 215/40 byla troche naciagnieta (delikatnie) ale mysle np. dac tam 225/40,225/45 ewetualnie 235.... wejda spokojnie tylko jak to bedzie z nadkolami itp

spedyt---no gwint bedzie ale nie chce miec za duzej lukni miedzy opona a nadkolem...

chyba źle kombinujesz, mam felgę 8" a opona 225 jest na niej tak rozciągnięta jak guma od majtek :twisted:

tos ty chyba nie widział naciagnietej oponki....205/40 na tej samej feldze co mówi piotre...(w koncu to felgi odemnie)

0ebff2f5153dd6e6.jpg

jutro moge zapodac z fotke z opona 215/40............... a opony typu 255 to mozna sobie włożyc do piaskownicy...albo doniczke na palme....

Opublikowano
spoko 9.5 nic strasznego widzialem na takich opony 215/40 byla troche naciagnieta (delikatnie) ale mysle np. dac tam 225/40,225/45 ewetualnie 235.... wejda spokojnie tylko jak to bedzie z nadkolami itp

spedyt---no gwint bedzie ale nie chce miec za duzej lukni miedzy opona a nadkolem...

chyba źle kombinujesz, mam felgę 8" a opona 225 jest na niej tak rozciągnięta jak guma od majtek :twisted:

tos ty chyba nie widział naciagnietej oponki....205/40 na tej samej feldze co mówi piotre...(w koncu to felgi odemnie)

Obrazek

jutro moge zapodac z fotke z opona 215/40............... a opony typu 255 to mozna sobie włożyc do piaskownicy...albo doniczke na palme....

ale ja nigdzie nie napisałem, że się nie da :twisted: rant zabezpieczający felge przed zarysowaniem który znajduje się na oponie, tutaj się nie sprawdzi :biggrin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.