Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 B5 1.6 ADP 1995 golas elektryczne szyby


135GL

Rekomendowane odpowiedzi

@Langista w życiu elektryki szyb w b5 nie dłubałem - znajdę wieczorem chwilę żeby spojrzeć w schematy to postaram się naprowadzić kolegę 

Co do wtyczki brąz to wygląda na zasilania - czerwony grubas z paskiem to będzie stały plus , czarny z paskiem plus po zaplonie raczej....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Panie jeżeli naprawdę będziesz miał chwile wolnego czasu do zmarnowania i pomyślisz nad tym to będę bardzo wdzięczny. Nie chcę nic wiecej poza zamknij otwórz i świecące guziki resztę wycinam w piździelec. A takie zeczy jak lustra głośniki centralki to zostaną po staremu że starych kabli. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hallo... Pomocy ? potrzebuje kolejnych informacji mianowicie które przewody i mnie to:

1 plus po kluczyku

2 plus po zapłonie podtrzymywany czasowo

3 czy tą brązowo fioletową kostkę mam gdzieś wpinac bo nie wiem co to za kable... 

IMG_20220708_193733.jpg

IMG_20220708_154925.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tu jeszcze zdjęcie makaronu z pod deski... 

IMG_20220708_200846.jpg

IMG_20220708_200905.jpg

IMG_20220708_200843.jpg

IMG_20220708_200830.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdzając szybko to niestety ty masz starszą wersję instalacji z przekaźnikiem ( ten numer 214 ) elektrycznych szyb , to co masz wygląda że jest z rocznika modelowego 97 rok i nie ma tego przekaźnika - nie wiem jak to zgrać , raczej dużo dłubania 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak by podać do instalacji stały plus masa i tylko plus po zapłonie co by świeciły przyciski to by nie banglało? I czy nie masz może schematu albo opisu do mojej instalacji gdzie jakie kable, bezpieczniki, przekaźnik i te śruby na dole co jest co i do czego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I cyk kolejny stop... gdzie kupię albo jak fachowo się nazywaja te konektory z kostek? Bo jest ich trochę pognitych więc trzeba by to ogarnąć odrazu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...