Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zmiana lamp przednich z oryginalnych na Led


Kusmier91

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, posiadam oryginalne lampy w swojej audi i chciałbym je wymienić na ledowe. Ponieważ te stare słabo świecą w nocy i mam takie pytanie czy potrzebne będą jakieś przeróbki w aucie czy wystarczy kupić lampę i będzie pasowała do starej kostki? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W b6 nie było lamp ledowych. Wiec napisz konkretnie na co chcesz zamienić stare lampy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce h7 Led bo wiem jak to boli jak z naprzeciwka sie jedzie tylko chodzi mi o takie lampy jak np w tym filmiku 

Czy da radę coś takiego kupić bez żadnych przeróbek? Bo na zwykłych żarówkach akumulatora więcej ciągnie a co za tym idzie to i spalanie większe, ale nie chodzi już o spalanie tylko żeby było widać ładnie trasę jak jadę i żeby nie oślepiać innych(oślepiając innych zagrażam wszystkim nie tylko osobie z naprzeciwka) bo te co mam lampy to strasznie ciemne światło jest... Bo jak bym na xenony się zdecydował to też trzeba coś przerabiać? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież te lampy nie są oryginalne i ktoś tam rzeźbił. Nigdzie takich nie kupisz.

Przejście z H7 na Xenon to przeróbka instalacji, dołożenie czujników na wahaczach i w najgorszym wypadku wymiana MCE. Poszukaj dobrze na forum bo jest o tym dość obszerny temat. Wszystko tam w nim pisze. 

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie lampy to ktoś na forum sobie robił, ale nie pamiętam nicka. Poza tym zdajesz sobie sprawę z tego, że te lampy stracą homologację i jak źle trafisz to dowód może polecieć przy kontroli drogowej.

Edytowane przez Lukasz_mk2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...