Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Dźwięk wydechu diesla (video)


maciejski

Rekomendowane odpowiedzi

:) chodzi jak traktor mojego wujka z 1980 r. jak chcesz taki gang to wywal wszystkie tłumiki za Turbo i ostatni przelot, ciekawe jak długo Ci się będzie podobał dźwięk al'a Ursus/Ferguson no i ten dymek :mysli:[br]Dopisany: 24 Kwiecień 2009, 00:46_________________________________________________Pamiętaj, że gŁośnie auto jest zawsze szybsze od cichego :) sama adrenalina, codziennie widzę Civiki i inne stworki z przelotkami i dziwne, że nie startują z byle TDI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brzmi kozacko, ciekawe jak przy większych prędkościach/obrotach... jak dla mnie odpada - pojedź tym w trasę to Cię zamęczy taki wydech... zabawka dla chłopaków co się bujają od świateł do świateł, tylko po co takim diesel?? :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybebeszony od wlotu do wylotu to dźwięk daje ładny. Niestety to nie jest do jazdy. Ja w Cuprze miałem zrobiony przelotowy z kwasa, bez kata, itp i jak w zimie odpalałem pod pracą, to szef uciekał byle dalej, bo się aż całe podłoże trzęsło :polew: fajne było na pierwsze dni cieszenia się nowym autem - później masakra - wrażenie, że szybciej ryczy niż jedzie :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy czy wolny wydech jest jedyną modyfikacją.. bo jeżeli tak jest to nie warto psuć sobie cichego samochodu.. jeżeli jest inaczej tzn. wolny wydech (ułatwiający przepływ spalin) stanowi jedną z wielu modyfikacji.. mającej na celu podniesienie mocy to warto w to iść.. no chyba, że ktoś ma audiofilski słuch.. ale to jedynie moje zdanie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche zle mnie zrozumieliscie, dzwiek taki mi sie podoba ale kmompletnie nie wiedzialem, ze przy wysokich obrotach to bedzie bardzo glosno, tego ja nie chcialbym, takze no offence ale dopierdalacie sie a ja tylko zapytalem, bo myslalem, ze sekret tkwi w tlumikach czy cos :decayed::naughty::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywalić kata..wydech środkowy ..zajbać rynne i pierdzenie gotowe :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klekocze a dzwiek ma jak tygrys

..po ostrym analu :polew: :polew:

warnwarn.gifTe, Panie Majster, w dzialach technicznych nie OffTopujemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...