Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Prośba do jeżdżących po Europie (Włochy, Szwajcaria, Austria, Francja, MC, Spain)


GRazny

Rekomendowane odpowiedzi

moze tak zbocze z tematu, ale jakos mi nigdy nie jest podrodze przejechac tędy:

http://fakty.interia.pl/galerie/nauka/na-druga-strone/zdjecie,428251,3

ale jak bede miał okazje to na pewno tamtedy poajde (to w kontekscie ceikawych miejsc ktore mozna zobaczyc gdzies po drodze - wiadukt 300m nad zeimia to chyba jest warty sprawdzenia;] )

a wracajac do tematu to niezgodze sie ze cannes jest mało ciekawe, moze na pierwszy rzut oka. ja spedziłem tam kilka razy po kilka dni i klimat miasteczka jest niesamowity.

Polecam przejazd z monte carlo - lub DO jezeli masz jechac w drugą strone , włąsnie nie autostrada tylko boczną drogą przy samym morzu , przez Nice bywa zakorkowane ,ale widoki i klimat miejsca i malych miasteczek po drodze wyjątkowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki OLO_GDA - wiadukt zaznaczony :wink4: i za takimi miejscami teraz właśnie googluje... prawie pokrywa sie z trasą więc na bank przejadę...

a co do przejazdu przez Monaco to oczywiste że nacjonalką :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planuj zatrzymać się "obok" by popatrzeć na ten wiadukt bo sam przejazd to średni będzie ... nie można się zatrzymać a i bariery sporo zasłaniają.

Co do przejazdu bezpośrednio z północy niemiec do hiszpanii to tak jak ci wspomniałem warto kierować się do Luksemburga (diesle 0,88 Euro w Niemczech 1,2 Euro) daje to nie mniej niż 60 groszy na litrze ... zatem na parę flaszek winka w Hiszpanii by było. Jak się zobaczymy to ci podopowiem dalej bo spory kawałek można dojechać bezpłatnymi drogami (tzn niektórymi autostradami we Francji i drogiami krajowymi.)

a wracajac do tematu to niezgodze sie ze cannes jest mało ciekawe, moze na pierwszy rzut oka. ja spedziłem tam kilka razy po kilka dni i klimat miasteczka jest niesamowity.

Polecam przejazd z monte carlo - lub DO jezeli masz jechac w drugą strone , włąsnie nie autostrada tylko boczną drogą przy samym morzu , przez Nice bywa zakorkowane ,ale widoki i klimat miejsca i malych miasteczek po drodze wyjątkowa.

dokładnie widoki świetne (nie do porównania z przejazdem autostradę bo chyba nie o to ci chodzi by szybko przejechać) ale przejazd bedzie długi bo faktycznie wolno się jedzie a i zatrzymać siębędziesz chciał na lody ;)

Grzesiu warto lazurowe przejechać już od wysokości Saint Tropez - nocleg (przynajmniej dwie noce) zaplanuj jak pisałem w Nicei, postaraj się zakwaterować po południu już by wieczorkiem wybrać sie do centum i na bulwar, na drugi dzień śmigniesz do Monaco, cofniesz się do nicei przespać sie i z samego rana ruszysz na wschód wybrzeżem a by gdzieś przed Genuą odbić na północ na austrię i tam nocleg a polecam ze dwie noce. Następnie z rana śmigasz do Ingolstadt zwiedzasz i śmigasz do domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o przepraszam :hi:

nie ma sprawy ;)

co do cannes to nie pisalem ze nie warto tam pojechac, chocby dla samych schodow z dywanem warto ;) niedaleko tez jest fajne miejce gdzie starsi panowie graja w bule, mozna posiedziec i popatrzec, odstresowujace zajecie, jednak w porownaniu z innymi miejscami ktore sa rzut kamieniem to cannes wypada srednio ;) przynajmniej wg mnie

greets

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...