Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kabel od mieszka zmiany biegów


FabianB

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dziś rozbierałem mieszek zmiany biegów w celu wymienienia kulki i napotkałem na taki kabel pod deklem co aż porobiłem zdjęcia zapytać co to za kabel od czego bo mnie bardzo to zaciekawiło i te pytanie nie daje mi spokoju :) Do czego on służy 2 małe cienkie kabelki z wtyczką która nie jest w nico wpięta ani nie ma żadnej drugiej końcówki żeby to wpiąć...
 

301449716_2004786476384923_3075822241409762787_n.jpg

301406307_398494022218183_3432513232010829474_n.jpg

301973616_616562663185582_6531373868864540855_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Langista napisał:

Zasilanie podświetlenia zapalniczki lub przestrzeni pod radiem, jak masz 1 din.

 

Podświetlenie zapalniczki mi działa, więc pewnie to 2 tylko nie za bardzo wiem co masz na myśli co tam może jeszcze podświetlać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz 1 din, to często jest też listwa z podświetleniem tej wnęki pod klimatronikiem. Jak daleko możesz go wyciągnąć? Jak masz podłokietnik to mógł do niego prowadzić, w podłokietniku też jest dioda która świeci po otwarciu.

Edytowane przez Langista
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Langista napisał:

Jak masz 1 din, to często jest też listwa z podświetleniem tej wnęki pod klimatronikiem. Jak daleko możesz go wyciągnąć? Jak masz podłokietnik to mógł do niego prowadzić, w podłokietniku też jest dioda która świeci po otwarciu.

W podłokietniku dioda też świeci i tak jak na zdjęciu bardziej nie da się go wyciągnąć bardziej..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to musi być z czegoś od konsoli, bo te wtyczki były (z tego co przynajmniej kojarzę) tylko od podświetlenia. A ta w szczególności jest u mnie w zapalniczce 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Langista napisał:

No to musi być z czegoś od konsoli, bo te wtyczki były (z tego co przynajmniej kojarzę) tylko od podświetlenia. A ta w szczególności jest u mnie w zapalniczce 

Konsola cała niby mi świeci okej więc może od tej wnęki coś pod radiem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...