Skocz do zawartości
IGNOROWANY

analiza logow 002+033, auto swiszczy przy dodawaniu gazu


frsh95

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie. Mam problem, auto gwiżdże, świszczy przy dynamicznym dodaniu gazu ale tylko od 2 tys obrotów i tylko na ciepłym silniku. Na biegu jałowym tego nie ma.
2.0 ALT PB + LPG
Sory za krotki log dynamiczny ale robilem na szybko i nie mialem jak sie rozpedzic. Zreszta problem dotyczy wlasnie pisku od 2tys obrotow do ok 3 on trwa, wiec chyba wartosci powyzej i tak by nic nie dały. Dzieki za zrozumienie.
Dynamiczny log:

Dynamiczny log

Statyczny log

Proszę o analize i pomoc.

Edytowane przez frsh95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jakim paliwie ten log? Jeśłi na gazie to masz za bogato, poza tym to nic nie ma do świszczenia. Jeśli na benie logi to masz nieszczelność zapewne, bo korekty powinny być jak najbliżej 0.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, przem8 napisał:

Na jakim paliwie ten log? Jeśłi na gazie to masz za bogato, poza tym to nic nie ma do świszczenia. Jeśli na benie logi to masz nieszczelność zapewne, bo korekty powinny być jak najbliżej 0.

Kurcze zrobilem na gazie i nawet sie nad tym nie zastanowilem. Zrobie jutro logi moze na benzynie. A macie jakis pomysł gdzie szukać tej nie szczelnosci, swiszczy bardziej od strony kierowcy. Wszedzie tematy na necie tylko diesel i chodzi o turbine, a u mnie tego nie ma i nie wiem nawet w jakim kierunku szukac przyczyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...