Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kontrolka ABS i ESP


FalloutBoy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

Tydzień temu miałem wymieniane zawieszenie z przodu (wachacze). Od 3 dni mam problem z włączającymi się kontrolkami ABS i ESP. Jeśli włącza się podczas jazdy to muszę się zatrzymać i uruchomić silnik ponownie to znikną. Jeśli zapala się od razu przy zapłonie to wyłącza się po kilku sec. Co może być przyczyną? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, FalloutBoy napisał:

Witam, 

Tydzień temu miałem wymieniane zawieszenie z przodu (wachacze). Od 3 dni mam problem z włączającymi się kontrolkami ABS i ESP. Jeśli włącza się podczas jazdy to muszę się zatrzymać i uruchomić silnik ponownie to znikną. Jeśli zapala się od razu przy zapłonie to wyłącza się po kilku sec. Co może być przyczyną? 

miałem to samo, aż w końcu zapaliło się na stałe... czujnik ABS, lewy, tył w moim przypadku. Wcześniej robiłem lewy przód bo przy skręcie wysypywało błędy. Sprawdź pod kompem bo może być czujnik, może być wiązka, a może być sterownik nawet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko wyszukać na allegro czujnik ABS z Bosch do a4 B6? Poza tym, najpierw sprawdź błędy, bo czujnik może być sprawny a przy wymianie zawieszenia mogli naruszyć wiązkę/kostkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od warsztatu, jeden wymieni za 50 zł jak wie co i jak, a drugi za 200 i przy okazji pourywa połowę zaczepów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...