Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

KorteX

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez KorteX

  1. Dużo zabawy, żeby wsadzić front polifta i matrixy? Tak samo z tyłem...
  2. A faktycznie na złą osobę spojrzałem... Osobiście małych silników nie lubię i bałbym się kupić 1.0, że właśnie tym dobrze nawet ruszyć się nie da, dlatego też pytam o wrażenia
  3. Jak wrażenia po przesiadce z 1.8t do 1.0? Buda mniejsza, lżejsza, ale pewnie i tak wrażenia z jazdy na korzyść B6?
  4. @gagat3k a co się z tylną dokładeczką znowu stało, że jej brak? Bo zderzak już zrozumiałem, że krawężnik był mocniejszy
  5. To są jakieś dziwne czary... skończyło się na ponownej wymianie sprężarki, tą reklamujemy. W układzie zero opiłków, jedynie jakby coś takiego jak maź, błoto?
  6. No to wracamy z tematem... Wtedy wymieniłem sprężarkę, skraplacz, osuszacz, przepłukałem układ - mroziła pięknie przez resztę lata... Przyszły znowu ciepłe dni i znowu to samo, włacza się i wyłącza w kółko... Wymieniłem czujnik G395 na skraplaczu - wskazania na VCDS pokazywał temperaturę -40C, ale ciśnienie pokazuje dobre... wymieniony pokazywał 129C i błąd (zwarcie z plusem), wymieniłem znowu na inny, ori z ASO, wskazania temperatury ciągle 129C, ale brak błędów (może w naszych C6 nie ma wcale wskazywać temperatury...) Tak, czy inaczej klimy nadal brak. Przy okazji wymienione przekaźniki odpowiedzialne za klimę - jeden klika przy wkładaniu, drugi nie reaguje (nie mogę dojść za co jest odpowiedzialny) Teraz wymieniłem zaworki na podszybiu bo u mnie cykał tylko jeden, miałem drugie pod ręką, przeczyszczone, na zasilanie reagują oba - nadal klimy brak, błędów tak samo Sytuacja się powtarza jak przed rokiem, ale nie chcę znowu wymieniać sprężarki jak potem ma się to samo powtórzyć... Ciśnienie na VCDS urośnie do 13, spadnie do 6, urośnie do 10, spadnie do 6 i tak ciągle... Zawór regulacyjny sprężarki cały czas pokazuje właściwe parametry, reaguje na przycisk ECON i po włączeniu klimy stopniowo wzrasta stopień otwarcia zaworu
  7. Po dwóch tygodniach jeżdżenia od naprawienia wiązki w drzwiach spokój, auto nie wariuje (odpukać w niemalowane) a błąd od CANa nadal jest - na razie nie szukam przyczyny, za zimno na zabawę na powietrzu
  8. Wiązka w drzwiach ogarnięta, było strasznie zielono i popękane kable, drzwi już działają, ale błąd w CAN dalej istnieje, myślę o tylnej lampie bo mam wieczny błąd przeciwmgielnego mimo sprawnych żarówek, wyjmę lampę, poruszam, włożę i na jakiś czas jest spokój... ale czy to może być jakkolwiek powiązane? Ew. Czy ktoś z Was zna takie "typowe" miejsca gdzie CAN kończy swój żywot? Informacyjnie - mam włożone zegary z Q7, które pewnie ciągnęły informacje z MMI 3G, a połączone jest pod 2GHigh, może od tego być błąd w CAN o jednoprzewodowym trybie pracy?
  9. I stąd będzie robił takie odpały że się jechać nie da?
  10. W załączniku - z poprzedniego tygodnia - ten sam problem był - oczywiście jak podłączyłem komputer to przestała piszczeć i rzucać błędami na liczniku Diagnostyka.pdf
  11. Cześć, Mam taki problem z samochodem, że jak go kopnie to wyłącza systemy: ESP, hamulec ręczny, wspomaganie, światła, parktronic, otwiera/zamyka drzwi, światło p.mgielne tył i tak co chwilę. Akumulator nowiutki Varta 110Ah, błędów na VCDS przez to pełno od problemów z komunikacją między sterownikami - nawet nie potrafi się połączyć z kilkoma sterownikami, np klimatyzacją do błędów w sterowniku silnika i skrzyni "sprawdz błędy modułu komfortu", w którym jedynym błędem jest błąd od światła p.mgielnego tył. W co mogę uderzyć jako pierwsze? Moduł akumulatora, regulator napięcia, alternator czy może moduł komfortu? Ładowanie pod maską ~14V, z czerwonego menu w momencie wariowania systemów potrafi wskazać 11.8V Może na to mieć wpływ problem z CAN w prawych tylnych drzwiach? (Prawdopodobnie przerwana wiązka)
  12. Cześć, Nie wiem czy w dobrej kategorii... Skąd kupić VAS (i jaką wersję najlepiej) z możliwością połączenia się przez GEKO do zdjęcia ochrony komponentu? Na allegro opinie dla tych z laptopem w 90% negatywne, a nie chcę wtopić kasy jak się okaże, że nie działa... Dla VAS nie ma takiej strony jak dla VCDS i nie chciałbym się oszukać
  13. Wentylator wymieniony na sprawny, błędów zero, klima skacze 10.8 bar do 12 max i ledwo co chłodzi. Czynnik nowy nabity, 550g. Po zlaniu wodą skraplacza przez zderzak przez chwilę chłodzi dobrze. Wymieniać sprężarkę czy jest tu jeszcze jakiś ratunek?
  14. Jeżeli byłaby to wina wentylatora to czemu w drugiej C6 klima daje mrozem gdzie tam wentylator też nie ma siły się ruszyć... U mnie klima nawet w trakcie jazdy nie działa... wczoraj działała o ile trzymałem równą prędkość, 60kmh, przyśpieszyłem zdechła, zatrzymałem się zdechła... Czy takie zachowanie może sugerować, że kostka od zaworu regulacyjnego jest zamieniona z tą od poduszki silnika?
  15. Raz działa, raz nie... ale w obu C6 które mamy ten wentylator ma jakiś problem i nie chodzi (za duży opór żeby wystartował) i w drugiej klima działa normalnie, a u mnie nie działa... więc nie wiem czy wentylator brać pod uwagę
  16. Cześć, mam taki problem z klimą, że właściwie jej nie mam - w komputerze raz na jakiś czas wyskoczy błąd od zaworu N280 - przerwa zwarcie z plusem - sporadyczny Ciśnienie na sprężarce urośnie do 15-16bar i spada spowrotem do 8 (film w załączniku) Żeby było zabawniej po umyciu samochodu i zlaniu skraplacza wodą na myjni klima działała do pierwszego zgaszenia auta I spowrotem zdechła (z myjnia probowalem dwa razy wiec szansa na przypadek jest mala)... próbować z nabijaniem czynnika na nowo? Dotrę do wiązki od zaworu bez rozbierania połowy samochodu?
  17. Ja tak walczę czasem ze stopem, ale u mnie jest przypalona masa i widocznie na Leda już wpływa znacznie. Może też gdzieś ma problem ze stykiem i jak zadrży + jest ciepło to gubi kontakt
  18. Prawy tyl kierunek Ci nie świeci jak coś?
  19. Co jest w tym przykre to niestety muszę się zgodzić... Grudziądz mimo fajnych furek nie pozwoli się za bardzo zorganizować Swoją drogą @gagat3k wybierasz się 20.07 na Włocławek, albo 24.08 do Strykowa?
  20. U nas mniej strachu o policję niż o jelonki wyskakujące z parku ni stąd ni zowąd haha ale fakt trzeba się pilnować
  21. @george ja ją kupiłem w 2022, ale nie zmieniałem tablic
  22. Zdjęcie zrobione tego samego dnia co Ciebie złapałem więc dokładnie w tym stanie jechałem. Nie mam czym się próbować - 2.7 TDI zrobione obecnie na jakieś 220km za ciężkie żeby się z Tobą gonić haha
  23. Pozdrawiam z czarnego C6 ? dobrze brzmi cudeńko O z tego niżej Cię pozdrawiam?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.