Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

KorteX

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez KorteX

  1. Pod względem wizualnym to koniecznie Pro Kit (-30mm) czy może 1BE/1BV starczy? Zmianę zawieszenia i tak planuję, ale nie wiem czy -30mm to już nie będzie za dużo na daily przy Grudziądzkich drogach... Poprzednio miałem A4 B6 i na 1BV niektóre progi zwalniające pod sklepami musiałem już omijać Jakby ktoś miał zdjęcia porównawcze A6 C6 na 1BV i Pro Kit byłbym wdzięczny gdyby się podzielił
  2. Z takimi kołami kupiłem i z tego przeliczałem... Liczę się z tym, że na większym kole stracę na komforcie, ale chodziło mi o ogólne odczucia czy bardzo dużo traci się na komforcie (zawias mam 1BA)
  3. Cześć, Chciałbym się Was poradzić jakie koła wsadzić na lato... Obecnie mam 225/40R18 na zimę i szukam czegoś na lato, myślałem o 20, ale wg. kalkulatora zamienników musiałbym wsadzić 265/25R20, a jest to już bardzo niski profil i obawiałbym się czy nie za niski na jazdę na codzień po różnych naprawdę nierównych drogach... Więc prawdopodobnie zejdę do 19, ale czy 255/30 jest odpowiednim rozmiarem czy stosować się do rozmiarów opcjonalnych dla tego modelu i kupić 255/35R19 lub 255/30R20? I jak to jest z komfortem przy takich rozmiarach kół? Czy w A6 C6 jest możliwość kodowania rozmiaru kół w celu zniwelowania przekłamiania licznika? Widziałem możliwość zakodowania "dwóch rozmiarów kół" w którymś module przez VCDS i w C5 była możliwość adaptacji rozmiaru kół dla nawigacji, ale czy to właśnie odpowiada za zmniejszenie przekłamywania licznika? Z góry dziękuję za odpowiedzi i przepraszam za głupie pytania, ale wolę się upewnić bo słyszałem różne wersje co do rozmiaru kół
  4. Cześć, Poproszę: WAUZZZ4F27N117895 Dzięki
  5. Cześć, Poproszę: WAUZZZ4F27N117896 Dzięki
  6. Cześć, Może ktoś mi pomoże. Mam taką sytuację, że prawe lusterko nie chce się otwierać dopóki się go nie "popuka/pogłaszcze"... Wtedy złożę i rozłożę kilkukrotnie bez żadnego problemu. Minie kilka godzin, wsiadam do samochodu, uruchamiam silnik, przełączam na grzanie lusterek, lewe się otwiera, prawe stoi... puknę lekko w nie, przełączę na składanie(odczekam, aż lewe się zamknie), wrócę na grzanie i się normalnie rozkłada... Pamięć lusterka i sterowanie działa bez problemu... Jak już się uda je rozłożyć to można składać i rozkładać ile się chce... Może ktoś już miał taki problem i wie jak go rozwiązać?
  7. Przy A6 C6 w sedanie też 20" będzie git czy dużo zabiorę sobie komfortu i lepiej zostać przy 19? Na zimie mam 18"
  8. Cześć, Poproszę o rozkodowanie: WAUZZZ4F26N190442 Dzięki
  9. Cześć, Proszę o rozkodowanie: WAUZZZ89AX4419880 Dzięki
  10. KorteX odpowiedział(a) na 3ugatt1 temat w 2.0
    Mam dokładnie to samo... Raz pali od strzała, a raz kręci, nie odpala... 2.0 ALT, bez gazu Błąd w Engine: 17700 - Map Controlled Engine Cooling Thermostat (F265): Open Circuit P1292 - 004 - No Signal/Communication - Intermittent Bład w Instrument: 01176 - Key 07-10 - Signal to Low - Intermittent Obstawiałbym kluczyk, ale po popukaniu w zbiornik paliwa odpalił... Przypadek i akurat załapał immo czy pompa może kończyć żywot? Poza tymi dwoma błędami nie ma innych nie licząc błędu od niskiego poziomu płynu chłodniczego... Po skasowaniu i odpaleniu silnika (odpalił od strzała) żaden błąd się nie pojawił, a na zapłonie ciągle świeci EPC i Check Engine, a widziałem, że u innych gasną po chwili...
  11. Cześć, dla pewności... Czy przy zupełnym golasie... tj. czerwony wyświetlacz, dołożona manetka pod FIS i to tyle, bez webasto będzie działać? Muszę tylko dołożyć ten panel w tunelu i zakodować?
  12. KorteX odpowiedział(a) na KorteX temat w 2.0
    Wszystko pięknie, ale nie zauważyłem (być może przeoczyłem) żeby ktoś narzekał, że samochód różnie się zachowuje. Z reguły straci moc, to straci na amen, albo odzyska tylko na chwilę po ponownym odpaleniu, a mój zależy jak go kopnie... Po 2. musiałbym cały czas wozić ze sobą laptopa, żeby określić co go boli, że tak różnie reaguje na odpalanie i sprawdzać wtedy logi co odpalenie Tak samo te falowanie, jak mam to sprawdzić? Nie da się tego wymusić, dzieje się to rzadko, a błędów nie ma ani wtedy nic na desce się nie świeci
  13. KorteX opublikował(a) temat w 2.0
    Cześć, Ciężko mi nawet nadać temu tytuł... Mam taki problem, że co odpalenie różnie reaguje... Raz jakby miał więcej mocy, raz jakby mu wszystkie konie zdechły(niezależnie czy po postoju 24h czy 1h, czy zimno czy ciepło)... Żadnych błędów nie sypie. Na 1 i 2 biegu po odpuszczeniu gazu potrafi szarpnąć czasem mocno, czasem nieznacznie i przy mocniejszym hamowaniu do 0 czasem zaczyna falować dopóki nie doda mu się gazu (zdarza się to bardzo rzadko)(Tak samo przy odpaleniu potrafi obroty podnieść do 1.8k, a czasem zaś puści tak niskie obroty, że zgaśnie). Na co zwrócić uwagę? Mam dostęp do VCDSa. Proszę o podpowiedzi. Dzięki
  14. Myślisz, że warto zmieniać olej jak nie wiadomo czy był kiedykolwiek zmieniany przy nalocie ~250kkm? Obawiam się, żebym tylko nie powiększył sobie wydatków o remont skrzyni po tym...
  15. Przy poza miejskiej jeździe zgodnie z ograniczeniami +-10kmh (odcinek remontowany więc ograniczenie w 90% 60kmh) komputer faktycznie potrafi pokazać spalanie rzędu 7.4-7.1l/100km, ale nie miałem okazji jeszcze zweryfikować z faktycznym spalaniem więc nie wiem jak to się ma do stanu faktycznego spalania. W mieście chleje te 12-13l/100km, autostradowo też spokojnie 11-12l bierze co wcale nie jest takim złym wynikiem jak na silnik wolnossący starszej konstrukcji na wielopunktowym wtrysku, a przynajmniej tak mi się wydaje
  16. Mi mieści się w granicach 13/100, a lekko nie ma, oleju mniej bierze jak dostaje po garach. A na dynamikę też nie mogę narzekać, odpycha się bardzo przyjemnie Dziwi mnie najbardziej, że jednym bierze więcej oleju na wyższych obrotach, innym zaś mniej, niektórym wcale nie bierze... A mówią, że to silnik z wadą olejową od początku istnienia... Wiadomo, że zależy to od traktowania przez poprzednich właścicieli i stosowania oleju "LongLife", ale od czego zależy, że jednemu bierze mniej na wyższych obrotach, a drugiemu zaś jeszcze więcej?
  17. Czyli nie tylko u mnie przy ostrzejszym traktowaniu nagle mniej oleju bierze, jeszcze do zera nie zszedłem, ale ewidentnie przy mocnym bucie bierze mniej... Po pierwszych kilku takich przejazdach było czuć przepalony olej z wydechu, teraz nie czuć nic
  18. A6 C7 w Cabrio wyglądałoby ciekawie, tak nietypowo i wyjątkowo haha tnij ten dach Ale zgadzam się, żeby pisać tylko o tym co jest zrobione, zwłaszcza, że 20 razy owija się ten sam "mod", a koniec końców zrobi go w ASO po 2 latach od planów i po 3 razy wyższej cenie
  19. KorteX odpowiedział(a) na KorteX temat w Audi A4 B6/B7
    Sam tego nie będę robić, (niestety nie mam takiej możliwości) znajomy będzie mi spawał i liczyłem, że ktoś może mi podać jakieś szczegółowe wymiary właśnie z wieszakami i wszystkim, żeby puścić mu długości i kąty, które trzeba wyspawać od kata do końcówek. Liczyłem na to, że może ktoś pomierzył dlatego tutaj napisałem Wiadomo, że rurek się nie powygina, dlatego chciałem wymiary, żeby było dobrze pospawane, że wyrzucam ori wydech i wstawiam już wyspawany.
  20. KorteX odpowiedział(a) na KorteX temat w Audi A4 B6/B7
    To masz wysoki, bo ja się pod mój nie wciskam? albo ja za gruby hahah
  21. KorteX odpowiedział(a) na KorteX temat w Audi A4 B6/B7
    Tak, wiem, że mógłbym pomierzyć, ale niestety nie mam takiej możliwości. Nie mam garażu, ani dostępu do chociażby kanału dlatego liczę na wsparcie od Was.
  22. KorteX opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Cześć, potrzebuję wymiary wydechu dla 2.0 ALT w B6 Avant od katalizatora do końcówki. Chcę wyspawać dwururkę od kata do końcówki na kwaśnej 2.5" i potrzebowałbym wszystkie potrzebne wymiary, ewentualnie nawet rysunek techniczny. Będę robił to pierwszy raz więc proszę o podpowiedzi.
  23. KorteX odpowiedział(a) na FalloutBoy temat w Audi A4 B6/B7
    miałem to samo, aż w końcu zapaliło się na stałe... czujnik ABS, lewy, tył w moim przypadku. Wcześniej robiłem lewy przód bo przy skręcie wysypywało błędy. Sprawdź pod kompem bo może być czujnik, może być wiązka, a może być sterownik nawet
  24. A ja mam pytanie co do zlotu AKP właśnie... Jak to wygląda z wejściem żeby tylko pooglądać? Bo mojego Audi lepiej nie wystawiać, a chciałbym pooglądać... Nie trzeba się anonsować co nie? Wejście wtedy płatne?
  25. Akurat to fajne... Skąd i za ile, zdradzisz?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.