Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Co odpalenie inne zachowanie...


KorteX

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, 

Ciężko mi nawet nadać temu tytuł... Mam taki problem, że co odpalenie różnie reaguje... Raz jakby miał więcej mocy, raz jakby mu wszystkie konie zdechły(niezależnie czy po postoju 24h czy 1h, czy zimno czy ciepło)... Żadnych błędów nie sypie. Na 1 i 2 biegu po odpuszczeniu gazu potrafi szarpnąć czasem mocno, czasem nieznacznie i przy mocniejszym hamowaniu do 0 czasem zaczyna falować dopóki nie doda mu się gazu (zdarza się to bardzo rzadko)(Tak samo przy odpaleniu potrafi obroty podnieść do 1.8k, a czasem zaś puści tak niskie obroty, że zgaśnie). Na co zwrócić uwagę? Mam dostęp do VCDSa. Proszę o podpowiedzi.

 

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko pięknie, ale nie zauważyłem (być może przeoczyłem) żeby ktoś narzekał, że samochód różnie się zachowuje. Z reguły straci moc, to straci na amen, albo odzyska tylko na chwilę po ponownym odpaleniu, a mój zależy jak go kopnie...

Po 2. musiałbym cały czas wozić ze sobą laptopa, żeby określić co go boli, że tak różnie reaguje na odpalanie i sprawdzać wtedy logi co odpalenie

Tak samo te falowanie, jak mam to sprawdzić? Nie da się tego wymusić, dzieje się to rzadko, a błędów nie ma ani wtedy nic na desce się nie świeci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...