Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

KorteX

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez KorteX

  1. Cześć, Poproszę WAUZZZ8E53A376111 Dzięki
  2. Informacyjnie dla innych zainteresowanych Turbosprężarka dla przedliftowego 2.7 TDI (BPP) różni się mocowaniem do kolektora od poliftowych. Zdecydowałem się na regenerację i zrobienie hybrydy mojego turbo.
  3. Cześć, Mam do wymiany nastawnik turbiny, ale naszło mnie na wymianę całej turbiny na taką z 3.0 TDI czy taka jak poniżej będzie pasować? Mam turbinę Garretta 765314-3 GTB1756VK - czytałem, że z 3.0 można wsadzić turbo do 2.7 pod warunkiem tego samego producenta, ale wolę się jednak upewnić :) Turbo z poniższego linka jest do: 3.0 TDI | CAS CASA CASB CASD | CDYA CDYB CDYC | CEXA CEXB BUN https://pl.turbochargers-shop.com/pl/p/Regenerowana-turbosprezarka-Garrett-769909-5009S-769909-5010S-776470-5001S-776470-5003S-769909-0009-769909-0010-776470-0001-776470-0003-769909-9-769909-10-776470-1-776470-3-059145722M-059145722R-059145722MV-059145722RV-059145722MX-059145722RX-95512302500/1056#
  4. Kurde chyba to podpatrzę bo czasem ciemno w bagażniku jest
  5. A bardzo możliwe, właśnie nie byłem pewien?
  6. No rzadkością jest w CG lambo to się nie dziwię, że szumu narobił haha, jedynie w lato co można spotkać Mariusza w Urusie albo Avku a tak to nie kojarzę więcej stałych bywalców z Lambo
  7. Cześć, Poszukuję osoby, która dostosuje licznik z Q7 2012r do A6 C6 2006r (średnica koła, zbiornik paliwa etc.) i zdejmie ochronę komponentu online/offline Grudziądz i okolice - jestem w stanie podjechać do 150/200km
  8. Nie wiem czy dobrze, żeby zasilacz brał na siebie ciepłe powietrze z komputera (zwłaszcza, że przy tym zastosowaniu to raczej chłodno tam nie będzie mimo wszystko) - lepiej chyba od dołu, a i tak w obudowie raczej jest siatka a'la filtr żeby kurzu nie brał. Przy każdym kompie, który składam zasilacz montuję wentylatorem do dołu - raz na 3 albo 4 miesiące zdjąć siatkę i umyć to nie problem a będzie brać powietrze z temperaturą bliższą "pokojowej"
  9. Na wiosnę/lato wyjedzie już na miasto? Bo z chęcią bym się przyjrzał na żywo
  10. Z ciekawości na jakim portalu aukcyjnym przesiadujesz? A4 B8 za 700$ brzmi ciekawie...
  11. Cześć, Poproszę: WBAAL31060JJ67210
  12. Cześć, Poproszę: WBAAL31060JJ67210
  13. na FB jest strona "Łódzkie Zloty Audi" i na 26.08 organizują Ogólnopolski Zlot Audi nad Zalewem Stryków
  14. Wyslij mi adres - nie aktualne. Wracam już do domu wiec ogarnę na miejscu. Dzięki.
  15. Cześć, czy ktoś z VCDSem będzie może na positive ways?... Jestem w drodze na poznań i po ruszeniu z mopu zaczęła migać kontrolka swiec i auto weszło w tryb awaryjny. C6 2.7 bpp
  16. Czyli gdybym we właściwy sposób podłączył lampy, ale nie dołożyłbym na razie autopoziomu to dalej będzie sypać błędy spalonej żarówki? Innych błędów nie ma
  17. Na razie chcę pozbyć się błędów spalonych żarówek i podłączyć lampy tak jak być powinny... Potem będziemy dokładać resztę
  18. No to już trochę więcej wiem... Generalnie z tego co mówił mi mój mechanik to sporo przewodów koło lamp były po prostu luźne, więc obstawiam pełen drut byle działały mijania, kierunki i tyle... Drogowe ciągnie ze świateł, na których w moim A6 mam dzienne... (P21W jak dobrze pamiętam) No i pomijając fakt braku spryskiwaczy i autopoziomowania... więc drut pełną gębą i chcemy teraz doprowadzić to do stanu normalnej używalności bez błędów Żeby mieć w miarę prosty dostęp do wiązki muszę zwalać coś więcej niż zderzak i lampy?
  19. Trochę odkopię, ale... Podpowiecie może jak zakodować zwykły xenon? Bo w kodowaniu jest bix albo halogen... W A6 rodziców jakiś włoch, który jeździł nią wcześniej zmienił halogeny na xenony i co odpalenie wyrzuca błąd świateł mijania i lewej i prawej mimo, że świecą... gdy przekoduję na bix, nie ma świateł drogowych ze względu na nieruchomą przesłonę... Chyba, że w A6 nie było zwykłych xenonów? Swoją drogą jak rozpoznać na samochodzie xenon od bixenona? Czy przesłona ruchoma jest na tyle widoczna, żeby można było rozróżnić, czy jest coś więcej co "rzuca się w oczy" po przyjrzeniu? Jeśli okaże się, że mają zamontowane bixenony, a kodowanie nie pomaga to czy wymiana wiązki na właściwą uratuje sytuację? Bo rozumiem, że jeśli przyjmuje kodowanie to Bordnetz jest właściwy? Ewentualnie jeśli ktoś mógłby udostępnić pinologię dla bixenona i jak tą wiązkę podłączyć to mam nadzieję na uratowanie sytuacji, bo być może poprzedni właściciel źle podpiął przewody we wtyczkę... Z góry dziękuję za pomoc
  20. Cześć Poproszę o rozkodowanie: WAULFAFR1CA001628 Z góry dziękuję
  21. KorteX odpowiedział(a) na zwariowanymarcin temat w Audi A4 B6/B7
    I'm curious how it sounds... Do you have any video?
  22. Jako były użytkownik tego silnika się z Tobą nie zgodzę. Zauważyłem na różnych grupach, że zaniżacie ceny każdej A4 B6 czy B7 do cen conajmniej śmiesznych jeśli jest z innym silnikiem niż 1.8T, a co one takiego mają? Jak ktoś nie dba to też biorą olej. Przewaga tylko w podatności na modyfikacje... 2.0 - max. 5 tysięcy, ciesz się jak ktoś da 7... 1.8T - 15 tysięcy to minimum i ciągle taka zależność istnieje... Rozumiem, że wyposażenie wpływa na cenę, napęd, skrzynia, ale tak mocne zaniżanie cen każdego silnika jest no bądźmy szczerzy nie bardzo...
  23. No z tym od handlarzy to bym się nie rozpędzał... od handlarzy to "lejesz i jeździsz" często jest tylko w opisie...
  24. A ja napiszę tak... Kupiłeś, pilnuj oleju i jeździj. Ten silnik nie wymaga zbyt dużego nakładu w siebie jeśli jest zadbany, a pobór oleju zależy od stosowanego oleju od nowości i poprzednich właścicieli. Jak zauważysz spory pobór to przy następnej wymianie zrób mu płukankę i jest szansa, że pobór się zmniejszy. Po płukance od wymiany do wymiany może ze 100ml mi wziął więc naprawdę nie jest ten silnik taki zły o ile się o niego zadba

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.