Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Śruby kolektor-turbo


Nacek

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie z tej strony Piotrek, jako że jestem nowy tutaj na forum i jestem dosyć laikiem jeśli chodzi o samochody i ich silniki bardziej motocykle to chciałem zapytać o te 3 śruby od turbiny jak tą 3 wyciągnąć zauważyłem że ona mi się popuszcza te 2 są okej,  podpora jest na miejscu i tutaj problem jak to zrobić wykręcić ją i wyjąć wymienić na jakąś org ewentualnie ale tam jest tak ciasno :( Jak by się ktoś zlitował i  mógł opisać przebieg prac na co uważać żebym czegoś nie uszkodził nie urwał byłbym bardzo wdzięczny, Tam z boku jest ta obudowa filtru i te rurki metalowe połączone na opaskach z gumowymi przewodami i tutaj czy jak to odepnę nie wyleje się jakiś płyn olej itp? Natomiast jeszcze takie pytanie żeby wymienić uszczelkę na tym połączeniu  wystarczy odkręcić te 3 śruby podnieść lekko tą całość i podmienić, od razu bym chciał to wymienić..
Zdjęcie poglądowe

IMG_20200531_195909.thumb.jpg.c50d772dbf749e46bc013ce73dd2de94.jpg

IMG20200531195744.jpg.bba122f1c7dd10f7e91873ff045d4557.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, przem8 napisał:

Zdemontuj osłonę co przeszkadza i problem z głowy. 

Którą osłonę masz na myśli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana tej uszszczelki to na spokojnie godzina roboty. Demontujesz wszystko co przeszkadza po drodze. Żadna filozofia, jedynie będą Ci potrzebne nowe opaski jeśli na wężykach masz jeszcze ori zaciskane. 

Edytowane przez przem8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie będą numery katalogowe oryginalne tej uszczelki będę musiał u kumpla w sklepie zamówić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...