Skocz do zawartości
IGNOROWANY

poduszki silnika z Passata 1.9 awx


Killswitch

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Mam do wymiany poduszki silnika a4 b6 1.9 awx 
Czy ktoś próbował zakładać od Passata, ponoć pasuje i sa dużo tańsze?
Pomijając ze jedna jest hydrauliczna, która u mnie od kilku lat i tak nie działała (blad w na komputerze) nie odczułem różnicy, wiec stwierdzam ze nie ma sensu takiej kupować, możecie polecić jakieś dobre zamienniki czy np febi jest ok , nie chce tez założyć jakiejś tandety.
Dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Pajajo napisał:

Tylko oryginał, ja do b5 tdi montowalem z 2.5TDI/1.8T i wszystko chodzilo, nie telepało.Byle waga była ;) 

dlaczego nie może być zamiennik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, I Matt I napisał:

Najlepiej ori, ale jak chcesz zamiennik to na pewno nie febi, jak już to tylko lemforder.

No właśnie nie chce założyć jakieś tandety, ori droga, na allegro jakieś tam są niby ori a ludzie pisza w kometarzach ze to nie oni, chciałbym trochę zaoszczędzić ale nie  chce sie wkurzać z kiepskim zamiennikiem.
Na 100% tez nie jestem pewny czy winna jest poduszka, objawy sa takie w czasie jazdy dodaje lub puszczam gaz mam taki metaliczne stukniecie i szarpnięcie lewarkiem , juz wymieniłem poduszki skrzyni bez żadnej poprawy, przy odpaleniu i gaszeniu silnika zatrzęsie nim tak jakby mial zaraz wyskoczyć z budy, wiec wnioskuje ze to któraś poduszka, używanych tez nie boje bo nie wiem na co trafie, lewa mialem nawet wykręcaną ale nie wiem jak sprawdzić czy jest rozwalana , komputer od paru lat wywla blad tej poduszki ale nie było problemu do tej pory

310150207_835068334290754_4567075715446406169_n.jpg

Edytowane przez Killswitch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiennik będzie wibrował na wolnych, znajdź używke jak chcesz taniej.Ja też się trochę naszukałem, prosiłem o ważenie poduchy przed kupnem i się udało.Jak ma okolice 730-750gram to nie będzie trzepać.
Chyba, że masz dwumas wybujany i skrzynke to nawet najlepsze poduszki nie pomogą ;)

Edytowane przez Pajajo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.10.2022 o 11:20, Pajajo napisał:

Zamiennik będzie wibrował na wolnych, znajdź używke jak chcesz taniej.Ja też się trochę naszukałem, prosiłem o ważenie poduchy przed kupnem i się udało.Jak ma okolice 730-750gram to nie będzie trzepać.
Chyba, że masz dwumas wybujany i skrzynke to nawet najlepsze poduszki nie pomogą ;)

 

Dzięki za odpowiedz , orientujesz czy w sprawnej poduszce powinni chlupać olej czy nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie powinien chlupać.Jedna mi przyszła "chlupiąca" to sprzedający stwierdził, że tak ma być bo to są olejowe poduszki :doh: Wylaną jak demontowałem to też chlupała, widocznie coś w niej jeszcze zostało ale już drgała i telepała przy gaszeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Pajajo napisał:

Nie, nie powinien chlupać.Jedna mi przyszła "chlupiąca" to sprzedający stwierdził, że tak ma być bo to są olejowe poduszki :doh: Wylaną jak demontowałem to też chlupała, widocznie coś w niej jeszcze zostało ale już drgała i telepała przy gaszeniu.

No właśnie szukam od jakiego czasu , ale jak znajdę z właściwa wagą to chlupie i sam nie wiem czy brać czy nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...